Річна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни, які фактично проживають на Львівщині

09:29 30 серпня 2022 р.

Фото до новини

Захисники України, постраждалі внаслідок війни на Львівщині, можуть отримати допомогу на реабілітацію з обласного бюджету.

Особи з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп з числа захисників і захисниць України мають право отримати адресну допомогу на реабілітацію або санаторно-курортне лікування. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Допомога надається і виплачується особам з інвалідністю, які фактично проживають у Львівській області. Про це йдеться в Комплексній програмі соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Допомога надається один раз на рік на одну особу на реабілітацію для оплати вартості медичної та/або фізичної, та/або психологічної реабілітації.

Розмір допомоги залежить від групи інвалідності і у 2022 році становить:

І група - 25 тис. грн;

ІІ група - 15 тис. грн;

ІІІ група - 10 тис. грн.

Для отримання допомоги необхідно звернутися з відповідною заявою і пакетом документів до відділу з питань соціального захисту сільської, селищної, міської ради за зареєстрованим місцем проживання/перебування.

Для осіб, які отримували таку допомогу у 2021 році, необхідно додати відповідні документи вартості отриманих послуг не меншої від двох третіх розміру допомоги.

На Львівщині запровадили місцеві виплати родинам і родичам загиблих у зоні АТО/ООС і збільшили - їхнім дітям

Три соціальні програми на Львівщині у пріоритеті і на 2022-й рік, - депутат облради Микола Іщук

128 учасників АТО/ООС зі Львова одержали менше, ніж по дві середні пенсії судді (список)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини