Бійці й родини Героїв Небесної Сотні на Львівщині отримають 27 мільйонів гривень

16:20 5 грудня 2017 р.

У вівторок, 5 грудня, Львівська обласна рада затвердила комплексну програму соціальної підтримки у Львівської області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Загальний обсяг фінансування з обласного бюджету на 2018 рік – 27,092 млн. гривень. Програма передбачає забезпечення матеріальної підтримки родин загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні; забезпечення матеріальної підтримки воїнів; забезпечення матеріальної підтримки родин загиблих учасників АТО, Героїв Небесної Сотні; вшанування пам’яті загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні; забезпечення матеріальної підтримки родин Героїв Небесної Сотні; надання і виплата одноразової грошової допомоги на/за встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні; надання адресної допомоги на реабілітацію або санаторно-курортне лікування інвалідів війни І, ІІ, ІІІ груп з числа осіб, які брали участь в антитерористичній операції та Революції Гідності; компенсація вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку; надання грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам - учасникам АТО на вирішення матеріально-побутових проблем; придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування; забезпечення матеріальної підтримки батьків Героїв Небесної Сотні».

«Станом на 1 жовтня 2017 року в області проживають 19 родин Героїв Небесної Сотні, 284 родини, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції, 208 дітей (падчерок, пасинків) військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції, а також понад 12,5 тисячі учасників антитерористичної операції – 585 поранених, 343 інваліди війни – учасники АТО, 150 бійців-добровольців АТО, 52 внутрішньо переміщені особи – учасники АТО, понад 11 тисяч демобілізованих учасників антитерористичної операції», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу