Працедавці Львівщини охочіше платитимуть швачкам, які не курять і мешкають недалеко

13:52 13 червня 2022 р.

Фото до новини

Фабрики Львова також запрошують у свою команду швачок з інвалідністю, котрим така робота не протипоказана.

Про це повідомив Dailylviv.com Львівський обласний центр зайнятості. Станом на 13 червня ц. р. у базі даних Львівського обласного центру зайнятості налічується майже 300 вакансій для швачок із зарплатою, що коливається від мінімальної до 15 тис. гривень. 

Найвища винагорода зафіксована у Львові (10 пропозицій), одна вакансія є в Стрию, три – у Новому Роздолі. З трохи меншою зарплатою – 14,8 тис. грн – пропонують роботу працедавці Борислава, шукаючи охочих виготовляти верхній одяг, спецодяг, чохли до меблів, а також займатися обробкою деталей з текстильних матеріалів. 

У Самборі, Дрогобичі й Городку швачкам готові платити понад 10 тис. грн за обшивання по периметру готових виробів (ковдр, подушок, чохлів на матраци), а також за виконання функцій на різноманітних універсальних машинках: ґудзикових, петельних, вишивальних, оверлоці. 

У м. Сколе мінімальну зарплату гарантують помічникові швачки за пришивання кишені (досвід роботи не обов’язковий). На таку ж зарплату є вакансії у Червонограді, Пустомитах, Золочеві й Львові. Щоправда, в цих містах шиють спідню білизну широкого асортименту, робочий одяг, а також товари для військових потреб. До щомісячної винагороди плюсують відсотки від виробітку, однак є певні вимоги до кандидатів: до прикладу, щоб претендент не палив і проживав у близьких до виробництва районах. А ще фабрики Львова охоче запрошують у свою команду швачок з інвалідністю, котрим така робота не протипоказана, є понад 30 вакансій.

Опанувати швейну справу на безоплатній основі безробітні можуть у центрах профтехнічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема в Одесі (https://profcentre.odessa.ua/ ), Полтаві (https://cpto.pl.ua/), Рівному (https://www.cpto.rv.ua/ ).

Деякі фірми запрошують на роботу швачок без досвіду роботи, самостійно навчаючи на виробництві. Якщо вам підходить такий варіант, телефонуйте за номерами (03251) 2-26-86 (м. Сколе), (03248) 5-07-44 (м. Борислав), +068-420-10-36 або (032) 245-79-86 (м. Львів), (03266) 4-20-00 (м. Броди), (032)227-87-99 (м. Пустомити).

Конкурс на одне робоче місце у Львівській області

926 фірм і компаній Львівщини повідомили про 4,3 тис. вільних робочих місць: ТОР-10

Як знайти роботу у Львові

У Львові повідомили, скільки вимушено переміщених осіб стали на військовий облік

Середня зарплата у Львівській області у квітні зменшилася на 7 тис грн: серед вакансій

Заробітна плата понад 20 тис грн: кому пропонують на Львівщині

Кожен найманий працівник, кожен ФОП, у яких війна забрала роботу, отримає 6,5 тис гривень, - прем'єр-міністр

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів