На Львівщині найлегше влаштуватися на роботу водієм, швачкою і касиром: кому платять найбільше

09:47 23 лютого 2022 р.

Фото до новини

Станом на 21.02.2022 року Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацією про наявність 4200 вакансій.

Найбільше варіантів працевлаштування – понад 260 – зафіксовано для водіїв автотранспортних засобів, зазначений у заявках розмір заробітної плати коливався від 6,5 до 30 тис. грн. Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятостіпише Dailylviv.com.

Майже 230 вакансій задекларували працедавці для швачок із винагородою від 6,5 до 14,5 тис. грн. Відчутний попит на касирів торговельного залу: сто вакансій із зарплатою до 8,5 тис. грн. Бракує також двірників: понад 90 вільних робочих місць, заробіток – до 7 тис. грн. 

Чимало пропозицій роботи із заробітною платою від мінімальної до 20 тис. грн надійшло для бухгалтерів (76 вакантних посад) та електрогазозварників (38). Майже три десятки вільних місць праці зареєстровано як для вантажників (6,5 – 17 тис. грн), так і для інспекторів пенітенціарної системи (8 – 9,4 тис. грн).

Водночас фірми та компанії шукають претендентів на вакансії, які зустрічаються не так часто, зокрема, запрошують на роботу митного брокера, дизайнера тканини, ерготерапевта, оператора відеозапису, звукорежисера, грибоводів, чокерівника, дояра, басейника тощо. 

Із пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися на сайті Львівського обласного центру зайнятості (https://lviv.dcz.gov.ua/) у рубриці «Шукаю роботу», щопонеділка перелік актуальних вакансій публікується на профілі Львівської обласної служби зайнятості у соціальній мережі «Фейсбук» (https://bit.ly/3v8SSHZ).

На Львівщині бракує водіїв, слюсарів, сантехніків і швачок: на яку зарплату

На Львівщині на одне робоче місце хочуть 5 безробітних за понад 8 тисяч гривень зарплати

На Львівщині за темпами працевлаштування жінки випереджають чоловіків

На Львівщину прибуває більше іноземців: переважають ІТ-професіонали

241 учасник АТО на Львівщині розпочав власну справу: чим займаються

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини