Портал мешканця Львова, за який місто заплатило фірмі Епам 1,5 млн грн, не працює

14:14 13 січня 2022 р.

Фото до новини

На портал для мешканців, який учора урочисто презентували і чия робота викликала зауваження від користувачів, Львів витратив з бюджету приблизно 1,5 млн грн.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Сьогодні при спробі журналістів Dailylviv.com зайти на портал ресурс не відповідає.

Про суму підряду повідомили у прес-службі мерії на запит «Наші гроші. Львів». Її підтвердження журналісти також знайшли в Prozorro. Так, за розробку програмного забезпечення «Портал мешканця Львова» в рамках оновлення проекту «Особистий кабінет мешканця» департамент розвитку Львівської міськради заплатив 1,43 млн грн. Ці кошти отримало ТОВ «Епам рішення». До кошторису входило розроблення користувацької та адміністративної частини порталу, тестування, впровадження та дослідна експлуатація.

Послуги з дизайну матеріалів для порталу мешканців у Світлани Криницької коштували ще 27 тис. грн, надання послуг з технічної підтримки (в т.ч. хостингу) сайту у ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» – ще 35 тис. грн.

Нагадаємо, управління інформаційних технологій Львівської міської ради спільно з партнерами, компанією Mastercard в Україні та ІТ-компанією EPAM 12 січня презентувало новий портал для мешканців Львівської громади. У перший день роботи частина послуг на сайті ще недоступна. А деякі існуючі послуги або не працюють, або працюють некоректно.

У редакції «Наші гроші. Львів» в одному з чотирьох випадків не надійшов лист про верифікацію на електронну пошту. Крім того, журналісти спробували надіслати запити на отримання публічної інформації, однак система повідомила, що це не вдалося зробити. А в одному з випадків після такого «невдалого» надсилання на телефон надійшли сповіщення, що запит зареєстрували 10 разів.

У Львові презентували «Портал відкритих даних»

У громадському транспорті Львова запрацювали пільгові картки

SoftServe зі Львова винайме 3000 працівників у Латинській Америці

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів