Орендарі заплатять місцевим радам на Львівщині 2 мільйони гривень за 500 гектарів землі

17:01 12 березня 2021 р.

Найефективнішим механізмом продажу права оренди на земельні ділянки є через земельні торги (аукціони), вважає головне управління Держгеокадастру у Львівській області .

За результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області продали право оренди 23 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 493 гектарів.

Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 2,1 млн грн (47,7% від нормативної грошової оцінки цих ділянок), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

«Проведення земельних торгів з продажу права оренди земель сприяє максимальній відкритості та прозорості у використанні сільськогосподарських земель агровиробниками. Відкрите використання земель, права оренди яких продається на аукціонах, допомагає громадам наповнити місцеві бюджети та раціонально задіяти ці землі»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найдорожчий продаж права оренди цього року відбувся з аукціону, який було проведено 23 лютого цього року. Було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 15,5 га, розташованої на території Чернівської сільської ради Мостиського району Львівської області. Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 36,5 разів та становить понад 110 тис. грн. (292% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки).

«Найефективнішим механізмом продажу права оренди на земельні ділянки є через земельні торги (аукціони), адже це насамперед чесність, прозорість,  відкрита конкурентність і максимальне наповнення місцевих бюджетів», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Детальніше ознайомитися з переліком земельних ділянок (запропонованими лотами) можна за посиланням.

П'ять ділянок площею від 20 до 100 га область готова надати Львову під полігон ТПВ

На громадські пасовища Львівщини додатково дали 3 млн 328 тис грн

Усі села Львівської МТГ матимуть вуличне освітлення як у місті

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу