На громадські пасовища Львівщини додатково дали 3 млн 328 тис грн

23:41 11 березня 2021 р.

Для облаштування громадських пасовищ у громадах Львівщини додатково виділено 3 млн 328 тис. грн.

Таке рішення прийняли обласні депутати під час спільного засідання постійних депутатських комісій з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва й інвестицій та з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради, інформує пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.

Депутати погодили механізм внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. З нерозподіленого залишку бюджетних коштів за 2020 рік частину грошей, а саме 3 млн 328 тис. грн, передбачено витратити на облаштування пасовищ, які розташовані в межах  Львівської області.

«Додатково залучені в цьогорічну програму фінанси будуть скеровані  на розвиток громадських пасовищ в територіальних громадах. Таким чином, представники місцевого самоврядування отримають допомогу в оформленні технічної документації на земельні ділянки, зможуть зареєструвати право власності на ці землі, впорядкували пасовища, зрештою покращити їх», - прокоментував голова комісії з питань  діяльності агропромислового комплексу, підприємництва й інвестицій Юрій Раделицький.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, станом на кінець 2020 року, лише 17 із 73 об’єднаних територіальних громад розпочали виготовлення супровідної технічної документації на громадські пасовища.

"Такий факт підтверджує, що запропоновані представниками постійних депутатських комісій зміни в обласні програми є виправданими й мають бути винесені на розгляд депутатів під час найближчої сесії Львівської обласної ради", - зазначив Юрій Раделицький.
 

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу