Новому Львову заборонили всі операції з майном і нерухомістю: у 23 ФФБ також

11:00 31 серпня 2021 р.

Верховний Суд України поставив крапку на основній діяльності фінансової компанії "Новий Львів". Як це позначиться на нинішніх і майбутніх власниках житла?

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) звертає увагу громадян, що ліцензію Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Новий Львів» анульовано і товариство повинно негайно припинити провадження діяльності з управління майном на фінансовому ринку. Про це пише Dailylviv.com

У зв’язку з набранням законної сили постанови Верховного Суду України від 11.08.2021 у справі №380/11600/20 щодо скасування ухвали про забезпечення позову, ліцензія ТОВ «Фінансова компанія «Новий Львів» (ідентифікаційний код юридичної особи – 37964899) на провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю є анульованою.

Ключовою метою створення фонду фінансування будівництва (ФФБ) є отримання довірителями/інвесторами у їх власність житла або інших об’єктів інвестування.

Комісія закликає громадян бути обачними перед тим, як інвестувати свої кошти.

У компанії "Новий Львів", за даними її офіційного сайту, є 23 ФФБ: Мечникова, Горішній, Авангард, Антоновича-Кокрудза, Мальви – Пустомити, Новий Львів – ЛДУ БЖД 2,  Новий Львів – Угорська 1, Новий Львів – Угорська 2, Новий Львів – Угорська 3, Новий Львів – Угорська 4, Новий Львів – Угорська 5,6, Новий Львів – Угорська 7, 8, Новий Львів Б, Новий Львів В, Новий Львів Г, Новий Львів Д, Новий Львів Е, Новий Львів Є, Новий Львів К, Новий Львів, Тернопільська, 42–1 черга, Тернопільська, 42 – 2 черга, Щасливий.

Як це рішення про анулювання ліцензії позначиться на них, поки що компанія "Новий Львів" публічно не прокоментувала.

Dailylviv.com зателефонував на один з номерів телефонів, які є на сайті компанії "Новий Львів", і переконався, що вона продовжує продавати квартири: і вже збудовані, і у новобудовах. Оператор сказав, що не знає про заборону на операції з нерухомістю - і поклав слухавку.

Будівельна афера біля Львова: 40 будинків у Басівці не матимуть централізованого водопостачання і водовідведення

У Львові триває розслідування «Афери століття»

У Львові знесли 7-поверховий самобуд: ділянку під ним мерія забрала як компенсацію за демонтаж

dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу