Назвали галузі на Львівщині, де працює найбільше нелегалів

20:48 3 вересня 2021 р.

Завершилися 2 місяці інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Упродовж цього періоду розпочали 2463 інспекційні відвідування, в ході яких виявили 8505 працівників, які працюють неофіційно.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах тимчасового розміщування й організації харчування (1513 незадекларованих працівників у 335 роботодавців), сільського господарства (1401 незадекларований працівник у 70 роботодавців), торгівлі (1199 незадекларованих працівників у 466 роботодавців).

На Львівщині впродовж двох місяців зафіксували понад півтисячі працівників допущених до роботи без оформлення трудових відносин у 68 суб’єктів господарювання. Переважну більшість цих працівників легалізовано за результатами проведених контрольних заходів.

Середня кількість виявлених незадекларованих працівників становить майже 5 осіб на одного перевіреного роботодавця.

Є факти використання 63 фізичними особами без державної реєстрації суб’єкта господарювання найманої праці 808 працівників. 1322 фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку першої – третьої груп, використовували працю 5045 незадекларованих працівників.

Наразі вирішуються питання щодо притягнення цих роботодавців до адміністративної та фінансової відповідальності. Нагадаємо, що штраф за одного працівника, допущеного до роботи без укладення трудового договору, становить 60 тисяч гривень, а у разі повторного вчинення такого порушення – 180 тисяч гривень.

Слід відзначити, динаміка працевлаштування працівників, а також їх кількість у конкретних роботодавців постійно відстежується ДПС та Держпраці.

До слова, масштабна інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин триває. До кампанії залучені Державна служба України з питань праці, Податкова служба, Нацполіція, Державна служба України з безпеки на транспорті, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державна міграційна служба та органи місцевого самоврядування.

У Львові в мережі пивних магазинів виявлено 15 нелегальних працівників

На Львівщині щороку виявляють від 5 до 10 тисяч нелегальних працівників

Управління Держпраці на Львівщині оштрафувало «Файнобуд» за нелегалів

Можуть прийти до роботодавця в будь-який день та час: починають рейди з виявлення нелегальних працівників

dailylviv.com

До теми

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу