На Львівщині щороку виявляють від 5 до 10 тисяч нелегальних працівників

20:29 1 грудня 2014 р.

Про це повідомили учасники круглого столу на тему «Безпека праці: аналіз виробничого травматизму та профзахворювань у Львівській області. Профілактика шкідливих і небезпечних виробничих факторів», який відбувся сьогодні, 1 грудня, у Львівському прес-клубі.

- Є працівники, яких не оформляють на роботу.  Ми зверталися до Президента, щоби внести зміни у законодавчі та нормативні акти і, якщо роботодавець не хоче захищати своїх працівників належним чином, нехай відповідає грошима, щоби він платив потерпілим в повному обсязі, - заявив представник ЛОДА Сергій Кравченко.

Водночас, за кількістю страхових випадків, пов’язаних з виробництвом, Львівська область посідає сьоме місце після Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей, міста Києва, Запорізької та Харківської областей. А за кількістю професійних захворювань – четверте місце після  Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей.

-  Це пов’язано з тим, що в нашій області є підприємства з високим класом професійного ризику – підприємства вугільної промисловості.  Найвищий рівень професійної захворюваності спостерігається на підприємствах у Сокальському районі та Червонограді – 78 % від усіх випадків в області, - каже заступник начальника управління-начальник відділу профілактики виробничого травматизму- головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Львівській області Михайло Біловус

Зараз на обліку перебуває близько 16 тисяч потерпілих. З них – близько шести тисяч осіб потерпіло внаслідок нещасного випадку. Всі інші – інваліди внаслідок професійного захворювання. 65% нещасних випадків на виробництві відбуваються через недотримання правил безпеки.

А що стосується надходжень від роботодавців Львівщини, які вони перераховують у складі єдиного соціального  внеску в Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, то це – близько 25 мільйонів грн на місяць. Тоді як на на пенсії та інші соціальні виплати витрачається більше сорока мільйонів на місяць.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу