Навпроти Органного залу розпочинають облаштування транспортного хабу: що там буде

18:08 24 жовтня 2022 р.

Фото до новини

У межах реконструкції вул. С. Бандери, підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» від завтра, 25 жовтня, розпочне підготовчі роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери, що навпроти Органного залу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Завтра розпочинаємо демонтажні роботи на розі вул. Чупринки-Бандери, навпроти Органного залу. Там, в межах реконструкції вул. С. Бандери, має бути облаштовано транспортний хаб.

Проєкт хабу розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» на замовлення GIZ.

Відтак до кінця цього року плануємо провести демонтажні роботи, облаштувати мережі електропостачання та замощення території громадського простору. Натомість встановлення вуличних меблів та озеленення території буде виконано весною 2023 року», - розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проєкт першого транспортного хабу у Львові на розі вул. Чупринки та Бандери. Задумано, що на невеликій площі між зупинками транспорту облаштують громадський простір, де можна буде зручно пересісти з одного виду транспорту на інший.

На території хабу будуть широкі зупинки, місця для відпочинку та станції прокату велосипедів та самокатів. Неподалік у паркувальних слотах можна буде зарядити машину. Павільйони озеленять в'юнкими рослинами, також висадять груші Каллері Шантеклер.

«Позаду зупинок посадять в’юнкі рослини, аби вони заплітались на павільйони. Також частина секцій буде без задніх стінок для зручних проходів, щоб не доводилося обходити всю зупинку.

Крім цього, на площі встановлять питний фонтан, пристовбурові решітки з ґрунтовими світильниками для підсвітки дерев, велостійки із вмонтованими розетками для електровелосипедів, стійки для стоянки та зарядки самокатів. Також на площі будуть лавки різного типу», - розповіли у ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Замовником проєкту є Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Проєкт реалізовуватимуть у межах реконструкції вул. С. Бандери.

Зазначимо, що зараз на цьому трикутнику є дві зупинки громадського транспорту – з боку вул. Бандери та вул. Чупринки.

Замість бетонної стіни на вулиці Бандери у Львові облаштують зелений схил (відео)

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

У Львові відновили реконструкцію вулиці Шевченка

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів