Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

00:05 26 липня 2021 р.

Фото до новини

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

У групі ФБ "Гаряча лінія міста" користувачі соціальної мережі активно обговорюють цю ситуацію. Адміністратор групи 1580 прокоментував головний допис так: "Скерували Ваше звернення у ЛКП "Львівавтодор", про результат повідомимо".

Знавці навколишньої ситуації пояснюють, що ця підпірна стіна аварійна і там, по-перше, заборонено ходити, а по-друге й немає куди, оскільки цей хідник впирається в будмайданчик. Тому й закрили рух, бо підпірна стіна може в будь-який момент завалитися на пішоходів. 

Коментатори висловлюють також здогад, що у майбутньому цю стіну взагалі заберуть, тому що за планом робіт там нібито буде просто схил.

Найнесподіваніша на це реакція: "В якому місці ця підпірна стіна аварійна? Вона в такому стані вже 50 літ".

Інші дописувачі кажуть, що тему капітального ремонту цієї стіни вже давно порушували, але влада поки що спромоглася лише недолуго загородити прохід біля неї.

"Це маразматично. З одного боку йдеш - все нормально, раптом - огорожа! З другого йдеш - це саме! Хіба так обгороджують аварійну ділянку? По середині? І переходу перед цим огородженням немає - всі стрибають просто під машини". - "Це будова, об'єкт підвищеноі небезпеки! І нема чого там шастати!" - "Перехід перед огородженням є на вулицю Дорошенка. А з другого боку там ремонт вулиці, все перекрито". 

Чи відремонтують цю підпірну стіну - особливо навпроти Костелу святої Марії Магдалини, в якому діє Львівський органний зал, - разом з вулицею Степана Бандери? Відповідь на це запитання мають знати у Львівській міській раді. 

У Львові розшукують власника будівлі, під уламками якої загинула людина (відео)

Аварійний колектор на вулиці Винниченка об'їжджатимуть ще два тижні

Мешканці Зубри перекрили дорогу загального призначення, яку приватизувала фірма Дубневичів (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів