Наповнювати тарілки малозабезпечених у Львові будуть і через сайт

19:14 9 грудня 2021 р.

Громадська організація «Тарілка» займається збором продуктів харчування, близьких до завершення терміну придатності, у супермаркетах і виробництвах Львова.

Компанія SoftServe розробила сайт та допомогла оптимізувати внутрішні процеси для громадської організації «Тарілка», яка є першим у країні продовольчим банком та допомагає малозабезпеченим українцям продуктами харчування. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Громадська організація «Тарілка» займається збором продуктів харчування, близьких до завершення терміну придатності, у супермаркетах і виробництвах Львова. Опісля, у приміщенні продовольчого банку на вул. Кульпарківська, 158, волонтери сортують та формують продуктові набори, де їх щодня за попередньою реєстрацією передають людям у скруті. Окрім допомоги малозабезпеченим, організація водночас рятує продукти від смітника, адже супермаркети, продуктові магазини, продовольчі виробництва викидають тонни протермінованих продуктів щодня; також трапляються помилки при виготовленні упаковок, або ж продукти втрачають товарний вигляд. Місія «Тарілки» - годувати малозабезпечених та мінімізовувати кількість органічних відходів.

У SoftServe для ГО «Тарілка» розробили новий веб-сайт, який допоможе їй стати доступнішою до сучасного користувача, який хоче дізнатись більше про організацію, або ж долучитись у ролі волонтера, партнера чи благодійника. У межах співпраці волонтерам «Тарілки» також вдалось краще зрозуміти внутрішні процеси організації та спростити їх для більш ефективної роботи банку їжі.

Цифрові рішення для «Тарілки» ІТ-спеціалісти SoftServe розробили в межах Open Tech - платформи, яка залучає експертів компанії до волонтерської роботи над благодійними проєктами. У межах платформи спеціалісти SoftServe реалізували вже 13 проєктів для благодійних та громадських організацій.

SoftServe - найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. 

30 дітей з малозабезпечених сімей на Львівщині матимуть ноутбуки, якщо добрі люди подарують їх

На Львівщині куплять житло для 16 дітей-сиріт

На Львівщинаі хочуть перевести квартирну чергу для дітей-сиріт в онлайн

300 мільйонів доларів - для захисту малозабезпечених сімей України, - Світовий банк

dailylviv.com

До теми

12:24 17 травня 2022 р.

Дефіцит пального: у Львові призупинили роботу кілька автобусних маршрутів

У зв’язку із дефіцитом пального, у місті призупинили роботу кількох автобусних маршрутів, а на деяких зменшили кількість транспортних одиниць. Водночас електротранспорт працює у посиленому режимі.

Рубрика: Економіка

16:47 16 травня 2022 р.

Три категорїі ВПО на Львівщині можуть одержати по 75 доларів упродовж трьох місяців

Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Звідти її потрібно вивести на банківську карту. Зробити це людям допомагає благодійна ініціатива «Паляниця».

Рубрика: Економіка

13:33 16 травня 2022 р.

Україна може вступити до НАТО без ПДЧ, - США

Тимчасова повірена США в Україні Крістіна Квін вважає, що Україна має шанс стати членом НАТО без етапу Плану дій щодо членства – як Фінляндія та Швеція, тому що це не обов'язкова частина процедури вступу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу