На вулиці Зеленій у Львові збудують багатоквартирний комплекс

16:52 2 вересня 2022 р.

Фото до новини

У Львові, на вулиці Зеленій, 115-Б, забудовник багатоквартирного житлового будинку збудує школу, садок та 25-метровий басейн. А також надасть приміщення муніципальній бібліотеці, яка зараз перебуває у підвальному приміщенні та існування якої в цьому районі є важливим.

Таке рішення підтримали сьогодні, 2 вересня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ідеться про ділянку, яка розташована при вул. Зеленій, 115-Б. Там є незавершений об’єкт будівництва. Колись планувалося будівництво офісних приміщень, а зараз планується багатофункціональне будівництво. Там залишається велика громадська складова, велика складова офісів та комерції. А також, так як долучено додатково земельні ділянки, долучено об’єкти нерухомості. То пропонується багатофункціональність з двором, а також зі школою на чотири поверхи. Також планується відкритий 25-метровий басейн», - зазначив Антон Коломєйцев, головний архітектор міста.

«Ми пропонуємо сучасний комплекс, де буде змішана функція громадської з житловою. Буде садочок, буде школа, буде 25-метровий басейн, яким зможуть користуватися діти зі школи, зі садочка, а також мешканці. Також ми висадимо алею в середині цього комплексу»,- додав представник будівельної компанії.

Також представник компанії відремонтує муніципальну бібліотеку, яка розташована поруч.

«Там дійсно є важливою поява соціальних об’єктів: школи, садка і 25-метрового басейну. А бібліотека на вул. Зеленій - популярна серед мешканців цього району»,- додав Андрій Москаленко, перший заступник міського голови.

«Ця бібліотека існує давно. І її частина - це підвальне приміщення. Там мало світла і воно замале для такого публічного простору. Так як зараз наші бібліотеки ми реформуємо у публічні простори, де є лекції, воркшопи, де є заняття з дітьми, так само можна зробити і з цією бібліотекою.

Зауважу, що існування бібліотеки в цьому приміщенні, на цій локації є дуже важливим. Тому що найближчі бібліотеки знаходяться аж на вул. Кривчицька Дорога та на вул. Шота Руставелі»,- зазначила Наталія Бунда, керівниця департаменту розвитку ЛМР.

На вулиці Тракт Глинянський збудують приватну школу з двоповерховим басейном - ЛМР

Спорудження офісно-торгового центру з готельними номерами на вулиці Зеленій виконком ЛМР пригальмував

Квадрига-4 у Львові розбудує вулицю Зелену аж на п'ять об'єктів

На Зеленій, 111 у Львові продають не лише котли і каміни

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини