Спорудження офісно-торгового центру з готельними номерами на вулиці Зеленій виконком ЛМР пригальмував

12:47 23 липня 2021 р.

Сьогодні, 23 липня, на засіданні виконавчого комітету прийняли два рішення у сфері містобудування, розгляд трьох питань вилучили під час формування порядку денного, розгляд двох питань перенесли для доопрацювання, а також одне питання не підтримали.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLvivЗокрема, члени виконкому вилучили під час формування порядку денного питання:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ЛКП «Львівсвітло» КЛ 10 кВ та РП 10 кВ для електропостачання індустріального парку «Сигнівка» на вул. Північній у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво Національним університетом «Львівська політехніка» будівлі допоміжних приміщень спортивних майданчиків на вул. М. Лукаша у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Дігтярем С. О. з розширенням за рахунок прибудови та надбудови нежитлових приміщень під торговий центр з офісними приміщеннями та готельними номерами на вул. Зеленій, 67 у м. Львові.

Виконком переніс - задля доопрацювання - питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Поліщук О. І. нежитлової споруди з надбудовою у межах існуючих контурів фундаменту з пристосуванням під магазин на вул. Стрийській, 69 у м. Львові.

 

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу