Спорудження офісно-торгового центру з готельними номерами на вулиці Зеленій виконком ЛМР пригальмував

12:47 23 липня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні, 23 липня, на засіданні виконавчого комітету прийняли два рішення у сфері містобудування, розгляд трьох питань вилучили під час формування порядку денного, розгляд двох питань перенесли для доопрацювання, а також одне питання не підтримали.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLvivЗокрема, члени виконкому вилучили під час формування порядку денного питання:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ЛКП «Львівсвітло» КЛ 10 кВ та РП 10 кВ для електропостачання індустріального парку «Сигнівка» на вул. Північній у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво Національним університетом «Львівська політехніка» будівлі допоміжних приміщень спортивних майданчиків на вул. М. Лукаша у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Дігтярем С. О. з розширенням за рахунок прибудови та надбудови нежитлових приміщень під торговий центр з офісними приміщеннями та готельними номерами на вул. Зеленій, 67 у м. Львові.

Виконком переніс - задля доопрацювання - питання про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Поліщук О. І. нежитлової споруди з надбудовою у межах існуючих контурів фундаменту з пристосуванням під магазин на вул. Стрийській, 69 у м. Львові.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів