На Львівщині розказали, як придбати газ з обмеженою націнкою виробникам борошна, молока, яєць, олії

17:29 13 січня 2022 р.

Виробники соціально значущих продовольчих товарів мають можливість закупити природний газ українського виробництва з обмеженою націнкою.

Наказом Мінагрополітики України від 05.01.2022 року № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено перелік підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча)  та олії соняшникової. Про це повідомив Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

12 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість», яка врегульовує питання продажу газовидобувними компаніями 20% природного газу власного виробництва на біржових торгах. 

Зокрема, визначено алгоритм допуску до закупівлі природного газу власного видобутку для виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Відповідний алгоритм передбачає для виробників такі дії: 

Бути включеним в перелік суб’єктів господарювання, затверджений наказом Мінагрополітики від 05.01.2022 року № 3, що формується за даними з ЄДР щодо виробників борошна пшеничного (КВЕД – 10.61), молока пастеризованого (КВЕД – 10.51), хліба житньо-пшеничного (КВЕД – 10.71), яєць курячих (КВЕД – 01.47), птиці (тушка куряча) (КВЕД – 10.12), олії соняшникової (КВЕД – 10.41).

Подати заявку на купівлю природного газу власного видобутку до комітету з нагляду за біржовими торгами з продажу природного газу власного видобутку, створеного Міністерством енергетики України.  

Отримати відповідь за результатами розгляду заявки комітетом з нагляду для здійснення контролю поданої інформації щодо цільового споживання природного газу, а саме споживання виключно для виробництва товарів - борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча) і олії соняшникової). 

Після отримання позитивної відповіді від комітету з нагляду, вийти на українську енергетичну біржу для відповідної закупівлі природного газу.

На період дії карантину, але не довше ніж до 30 квітня 2022 р., для задоволення потреб суб’єктів господарювання - виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, встановлено граничний рівень постачальницько-збутової надбавки (постачальницької винагороди) до ціни природного газу власного видобутку (без врахування рентних платежів) на рівні не більше 24 відсотків, а торговельну надбавку за постачання природного газу власного видобутку - на рівні не вище 1 відсотка.

Як зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  Тетяна Гетьман: «Мінагрополітики постійно оновлює та актуалізує інформацію щодо переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість. Інформація актуалізується за поданням профільних асоціацій виробників та/або подання обласних державних адміністрацій. У разі необхідності включення суб’єкта господарювання до вказаного переліку, виробники подають звернення до профільних асоціацій та/або до Департаменту агропромислового розвитку та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

На Львівщині цьогоріч найбільше подорожчали крупи гречані та овочі

На Львівщині з 1 січня підвищили пенсії двом категоріям

На Львівщині приватизували 17 об'єктів: що купили і за яку ціну

Зміни на регіональному ринку праці: на одну вакансію претендує три особи

У Львівській ОДА збирають інформацію про замовників і генпідрядників будов, що не прийняті в експлуатацію

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу