На Львівщині будуватимуть бліндажі: лісгоспи вже отримали рознарядку

17:52 22 вересня 2022 р.

Фото до новини

Сьогодні у ЛОВА проаналізували виробничі потужності Сколівського, Старицького, Мостиського, Магерівського військових лісгоспів і «Галсільлісу» щодо забезпечення військових частин дровами і пиломатеріалами.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Сьогодні, 22 вересня, представники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, ОКС ЛГП «Галсільліс» та трьох військових лісгоспів області зустрілись із заступником очільника Львівської ОВА Юрієм Бучком.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання та порядок передання деревини ЗСУ.

Також, розглянули виробничі потужності Сколівського, Старицького, Мостиського, Магерівського військових лісгоспів, Державного  управління лісового та мисливського господарства та «Галсільлісу» щодо забезпечення військових частин дровами і пиломатеріалами для будівництва бліндажів як на території Львівської області, так і за її межами, тобто на Сході. 

«Потреба є великою – це тисячі кубів деревини. Відповідно, потрібно правильно розподілити ресурсне навантаження між лісогосподарськими підприємствами», – наголосив Юрій Бучко.

За результатами наради, лісгоспам дали доручення подати інформацію про всі свої залишки деревини на складах, а також про ліміти щодо заготівлі дров на весь рік помісячно.

Стрийські ліси поділили на категорії: найбільша - експлуатаційні ліси

Депутати проголосували за збереження лісів

У лісів буде новий господар

Лісівники Львівщини сіли на нові автомобілі і квадроцикли: будуть охороняти ліс і тварин

На Львівщині незаконно рубали ліс на експорт

Директор Стрийського лісгоспу віддав державний ліс під кар'єр

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини