Реорганізація Галсільлісу призупинена до окремого рішення Львівської облради

17:59 27 квітня 2021 р.

Фото до новини

Депутати Львівської обласної ради створити тимчасову контрольну комісію обласної ради з вивчення питання щодо реорганізації окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

Рішення про це ухвалене на сесії сьогодні, 27 квітня. Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

До складу тимчасової комісії увійшли представники усіх фракцій обласної ради та профільної комісії. Голова комісії Юрій Холод, члени комісії  - Віталій Свіщов, Звенислава Мамчур, Захар Миляник, Інна Свистун, Юрій Раделицький, Анатолій Дейнека, Ірина Сех, Тарас Чолій, Леонід Цибуля, Богдан Гагалюк.

На думку депутатів, робота контрольної комісії повинна забезпечити прозорість і публічність усіх рішень з реорганізації «Галсільлісу». 

Причину реорганізації «Галсільлісу» пояснив керівник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергій Івах: «Ми діяли на основі виданого Держаудитслужбою звіту. В звіті вони чітко вказали, що в такому стані, в якому сьогодні перебуває ця галузь, вона є неприпустима, вона є збиткова. Якщо подивитися по всій структурі «Галсільлісу», то ще два тижні тому загальна кредиторська заборгованість була близько 38 млн гривень. Станом на сьогодні ця заборгованість вже зменшилась на 5-6 млн грн».

Також голова обласної ради Ірина Гримак повідомила, реорганізація «Галсільлісу» неминуча, але обласна влада однозначно буде на стороні людей.

До моменту завершення роботи комісії призупинені будь-які дії з реорганізації підприємства, також призупинена й робота наглядової ради Галсільлісу",- наголосила Ірина Гримак.

Львівські медіа неодноразово вже повідомляли, що керівники фракцій в обласній раді мають домовленість про інсталяцію на керівну посаду в ОКС ЛГП «Галсільліс» 45-річного Юрія Гриніва, депутата Львівоблради від "Європейської солідарності", молодшого брата Ігора Гриніва, впливового партійного соратника Петра Порошенка. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів