Реорганізація Галсільлісу призупинена до окремого рішення Львівської облради

17:59 27 квітня 2021 р.

Депутати Львівської обласної ради створити тимчасову контрольну комісію обласної ради з вивчення питання щодо реорганізації окремих дочірніх лісогосподарських підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

Рішення про це ухвалене на сесії сьогодні, 27 квітня. Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

До складу тимчасової комісії увійшли представники усіх фракцій обласної ради та профільної комісії. Голова комісії Юрій Холод, члени комісії  - Віталій Свіщов, Звенислава Мамчур, Захар Миляник, Інна Свистун, Юрій Раделицький, Анатолій Дейнека, Ірина Сех, Тарас Чолій, Леонід Цибуля, Богдан Гагалюк.

На думку депутатів, робота контрольної комісії повинна забезпечити прозорість і публічність усіх рішень з реорганізації «Галсільлісу». 

Причину реорганізації «Галсільлісу» пояснив керівник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергій Івах: «Ми діяли на основі виданого Держаудитслужбою звіту. В звіті вони чітко вказали, що в такому стані, в якому сьогодні перебуває ця галузь, вона є неприпустима, вона є збиткова. Якщо подивитися по всій структурі «Галсільлісу», то ще два тижні тому загальна кредиторська заборгованість була близько 38 млн гривень. Станом на сьогодні ця заборгованість вже зменшилась на 5-6 млн грн».

Також голова обласної ради Ірина Гримак повідомила, реорганізація «Галсільлісу» неминуча, але обласна влада однозначно буде на стороні людей.

До моменту завершення роботи комісії призупинені будь-які дії з реорганізації підприємства, також призупинена й робота наглядової ради Галсільлісу",- наголосила Ірина Гримак.

Львівські медіа неодноразово вже повідомляли, що керівники фракцій в обласній раді мають домовленість про інсталяцію на керівну посаду в ОКС ЛГП «Галсільліс» 45-річного Юрія Гриніва, депутата Львівоблради від "Європейської солідарності", молодшого брата Ігора Гриніва, впливового партійного соратника Петра Порошенка. 

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу