На горі Цюхів Верх облаштують 15-метрову оглядову вежу, звідки відкриється панорамний вид на Карпати

10:38 6 жовтня 2021 р.

На території гірськолижного курорту «Буковиця», що у Бориславі, тривають будівельні роботи за веломаршрутом Трускавець – Орів – Борислав – Східниця.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Завдання проєкту «ВелоБескиди» полягає в тому, щоб розвивати та популяризувати активний туризм, здоровий спосіб життя.

Його мета - прокласти та розбудувати велосипедну інфраструктуру так, аби створити безпечні умови для туристів, які здійснюють свої мандрівки гірськими територіями Львівської області. Водночас проєкт має на меті підвищити екосвідомість та екодружність людини до природи.

Новий туристичний веломаршрут об’єднає три територіальні громади – Трускавецьку, Бориславську та Східницьку.

«Реалізація цього проєкту забезпечить розвиток велосипедних маршрутів, які будуть універсальними для використання як професіоналами, так і аматорами. Окрім велосипедистів, це стосується також інтересів й потреб пішохідних туристів. Та найважливішим завданням проєкту «ВелоБескиди» є об’єднання трьох громад, на території яким прокладені нові маршрути. У процесі експлуатації туристичних шляхів ці громади будуть взаємодіяти, в інтересах туристів», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

На об’єкті тривають роботи з будівництва пішохідно-трекінгових та велосипедних маршрутів.

«Це сприятиме сталому розвитку та економічному зростанню  гірських територій, збереження природних ресурсів, активізації підприємницької ініціативи, розвитку малого та середнього туристичного бізнесу, збільшенню зайнятості місцевого населення, зростанням надходжень до місцевих бюджетів та підвищенням якості життя», - наголосила начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

Разом з тим триває процес подання заявки на отримання дозволу на нове будівництво оглядової вежі.

Проєкт «ВелоБескиди» реалізується коштами Державного бюджету через субвенцію Державний фонд регіонального розвитку. Кошторисна вартість проєкту 11, 8 млн гривень. У результаті його реалізації на території регіону Трускавець – Орів – Борислав – Східниця будуть 12 сучасних об’єктів туристичної велосипедної та пішохідної інфраструктури, що сприятиме  збільшенню туристичного потоку та надходжень до місцевих бюджетів.

Велошлях №1 від м. Борислава по горі Буковиця до кінцевої точки - гори Цюхів Верх орієнтовною завдовжки складе 6,34 км. Це одна вершина у Сколівських Бескидах та найвища точка Орівської скиби. На горі Цюхів Верх облаштують 15-метрову оглядову вежу, звідки відкриється панорамний вид на околиці.

Королівський шлях: на Львівщині буде новий туристичний маршрут

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Народні доми у горах Львівщини перетворюють на туристичні етнофолькцентри

 

 

 

dailylviv.com

До теми

11:02 18 серпня 2022 р.

Бронежилети для дітей починають виготовляти на Львівщині (відео)

Львівський оборонний кластер почне виготовляти бронежилети для дітей, яких будуть евакуйовувати зі зони бойових дій, а також для медиків. До Львова з Чикаго прибули 3 тисячі бронежилетів 4 рівня захисту

Рубрика: Економіка

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу