Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

13:55 21 лютого 2021 р.

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Свого часу розповіді про свій край, його популяризація, були справою видатних постатей. Сьогодні ця тематика стала окремою й дуже цікавою професією. Не всі здатні усвідомити складнощі, з якими ви стикаєтесь у своїй роботі. Але всі добре розуміють, що гід, екскурсовод, є обличчям свого міста, свого краю, своєї держави. Бажаю Вам у цей непростий час пандемії, обмеження пересування, знаходити в собі сили для того, щоб не просто залишатися в професії, а знаходити нові ідеї, маршрути, напрямки, й дивувати своїм ентузіазмом Україну і світ», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Перші три маршрут для подорожей: 1. Львів – Стебник – Борислав – Львів 2. Львів – Червоноград – Сілець – Великі Мости – Львів 3. Львів – Стрілки – Бібрка – Лопушна – Суходіл – Волощина – Кологори – Львів. Участь у кожній з поїздок може взяти до 40 осіб.

Тури розпочнуться вже 3 березня.

Реєстрація в Google-Form:

- для представників туристичної галузі, охочих взяти участь у таких виїздах
- для представників громад, бізнесу, ентузіастів, які б хотіли прийняти «Експедиції» у своїй громаді й продемонструвати туристичні цікавинки

Докладнішу інформацію запитуйте в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА через соцмережі або за телефоном 032 2613913.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

21:26 15 лютого 2021 р.

Міністрові культури запропонували на Львівщині бартер: піщаний кар'єр замість фортеці-пам'ятки

Унікальну Миколаївську фортецю на Львівщині намагаються знищити заради піщаного кар’єру. Спочатку - сфальсифікованими документами від комунального підприємства Львівської обласної ради у Міністерство культури.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу