Велосипедний шлях з Миколаєва до селища Розділ одержав реєстраційний номер

14:27 25 лютого 2021 р.

Фото до новини

Територією Львівщини прокладуть також відрізок міжнародного маршруту E8 Європейської асоціації мандрівників (ERA) - від Ірландії до Туреччини.

У Львівській ОДА відбулось засідання експертної комісії з питань мережі туристичних шляхів у Львівській області.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Як інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА туристичному велосипедному шляху із Миколаєва до селища Розділ присвоїли реєстраційний номер - № 5013. Велосипедний шлях пролягатиме лісовими і польовими дорогами.

«Тішить той факт, що громади почали активізовуватись у напрямку розвитку туристичних шляхів. Так, минулого року у Тростянецькій громаді було присвоєно номери пішому та велосипедному шляхам «У пошуках Золотої колиски», а у Миколаївській громаді – водному регіональному туристичному шляху №11. Тепер обидві громади можуть скооперуватись над розвитком нових туристичних пропозицій і, таким чином, затримати у себе туриста надовше», – зазначив заступник керівника управління Тарас Лозинський.

Також, комісія обговорила питання розвитку міжнародних шляхів і потребу прокладання територією Львівщини відрізку маршруту E8 Європейської асоціації мандрівників (ERA). У перспективі він поєднає територію Європи від Ірландії до Босфору.

Окрім цього, на комісії порушили питання умов укладення договорів із підрядними організаціями в частині ознакування туристичних шляхів та прийому виконаних робіт за участю представників експертної комісії.

Центр байдаркового туризму на Львівщині не збудували, але за байдарки переплатили майже пів млн грн

Три плюси Львова від змагань на велосипедному треку

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів