Мер Львова пропонує брати внески від забудовників, бо на модернізацію очисних споруд міста потрібно 200 млн євро

13:55 7 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Міський голова Львова за відновлення сплати інвестиційних внесків забудовниками до бюджету міста, оскільки під час реконструкцій вулиць у Львові замінюють усі мережі.

Міський голова Львова Андрій Садовий ініціюватиме відновлення відповідальності компаній-забудовників щодо сплати інвестиційних внесків до міського бюджету. Про це він розповів під час «години запитань до міського голови» на засіданні сесії міськради. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«На наступному конгресі я буду ініціювати відновлення відповідальності забудовників щодо сплати внесків. Місто цих коштів не отримує, і це сумно. Держава вносила зміни в законодавство, аби були дешевшими ціни на квартири, але так не є. Залучення будівельників – це важлива тема. Нам треба буде приймати непрості рішення», – зазначив Садовий.

Він наголосив, що Львів чи не єдиним в Україні під час реконструкцій вулиць замінює всі мережі, що вимагає додаткових інвестицій. Також на порядку денному – ще кілька важливих для містян проєктів, зокрема – модернізація очисних споруд, на що потрібно 200 млн євро, і видобуток біогазу. «Водоканал працює, щоб зібрати необхідну суму, шукають інвесторів серед різних міжнародних фондів та установ», – додав міський голова.

Львів позичає у ЄБРР 22 млн євро для комунальних підприємств

Поляки дають гроші на очисні споруди на Львівщині

Львів реконструює каналізаційні очисні споруди за 58 млн євро ЄБРР

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів