Водоканал потребує «певний час на промивання мереж» Львова

14:30 12 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Головний інженер «Львівводоканалу» Анатолій Шимоняк визнав: «На вулицях Мучній, Довбуша, Некрасова, Мечникова зафіксовано перевищення вмісту заліза у воді».

У комунальному підприємстві «Львівводоканал» повідомили сьогодні, 12 грудня: «Унаслідок масштабної аварії, яка трапилася у суботу, відбулося тимчасове погіршення якості води, що подається споживачам Личаківського району. Відтак, відучора тривають роботи з промивання водопровідних мереж та здійснюється постійний контроль якості води, що потрапляє до міста.
Головний інженер «Львівводоканалу» Анатолій Шимоняк запевнив: «Ми відслідковуємо скарги на погіршення якості води та ретельно миємо мережу через пожежні гідранти. На вулицях Мучній, Довбуша, Некрасова, Мечникова зафіксовано перевищення вмісту заліза у воді. Запевняємо львів’ян, що вода до міста подається належної якості. Погіршення якості через підвищений вміст заліза відбувається уже всередині трубопроводів через аварію, яка призвела до повного спустошення мереж, заповнення їх повітрям. Сталеві трубопроводи в таких умовах швидко кородують. Окрім цього, велика кількість трубопроводів експлуатуються вже довгий період, відтак після тривалої зупинки окисле залізо зі стінок трубопроводів потрапляє у воду».
Анатолій Шимоняк також зазначив: «На жаль, ми не можемо уникнути такої ситуації, однак робимо все, що від нас залежить. Зокрема, уже другий день диспетчери об’їжджають магістралі у місті і промивають мережі. Зауважимо ще наступне: внутрішньо-будинкові мережі теж перебувають не в найкращому стані, а їх промивка можлива лише через крани споживачів».
Про це поінформували сьогодні, 12 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також додали: «У диспетчерській службі підприємства зазначають, що для збалансування роботи системи і врегулювання ситуації необхідно певний час на промивання мереж».

dailylviv.com

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу