У Львові потужно модернізують очисні споруди, – Садовий

15:00 7 жовтня 2016 р.

Міський голова Львова запевнив: «У п’ятницю ми підписали фінальну угоду щодо потужної модернізації наших очисних споруд».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 7 жовтня: «У Львові буде реалізовано великий проект з модернізації очисних споруд. Сьогодні в рамках екооруму відбулося підписання угод-гарантій між містом, ЄБРР та НЕФКО».

А міський голова Львова Андрій Садовий запевнив, що реалізація цього проекту дозволить отримувати власну електроенергію. Дослівно ж він заявив: «У п’ятницю ми підписали фінальну угоду щодо потужної модернізації наших очисних споруд. На цей момент вже багато чого зроблено силами водоканалу – це і початок заміни гідрозатворів, і очистка систем. Наступний крок – це проект будівництва сучасного біогазового заводу, який фінансуватиметься з коштів Європейського банку реконструкції та розвитку, ряду європейських фундації та коштів місцевого бюджету.

Андрій Садовий також пообіцяв: «Така інвестиція дозволить нам отримувати власну електроенергію. Вироблена електроенергія покриє 30% усіх потреб Водоканалу. Так це працює в європейських містах».

Міський голова Львова запевнив також: «За аналогічним принципом ми вирішимо і ще одну нагальну проблему міста – сміття. Саме нова угода з Європейським інвестиційним банком передбачає проект рекультивації та закриття старого сміттєзвалища і будівництво нового сміттєпереробного заводу».

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу