Львівська міськрада передає в оренду ще три об’єкти нерухомого майна

11:28 16 березня 2015 р.


Фото: interbuh.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, управління комунальної власності департаменту економічної політики ЛМР повідомляє про намір передати в оренду об’єкти нерухомого майна на вулицях Тютюнників, Костя Левицького й Китайській.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 16 березня, «Щоденному Львову»:

Управління комунальної власності департаменту економічної політики ЛМР повідомляє про намір передати в оренду об’єкти нерухомого майна на вулицях Тютюнників, 2, Костя Левицького, 22 та Китайській, 4. Особи, які бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 28 березня включно про свій намір укласти договір оренди, скерувавши заяви на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (площа  Ринок, 1, вхід праворуч) або через територіальні відділення ЦНАП (при районних адміністраціях міста Львова).

Заява повинна обов’язково містити пропозицію про цільове використання об’єкта та термін, на який укладається договір оренди».

У повідомленні також конкретизують: 

1. На вулиці Тютюнників, 2: перший поверх, площа – 11,8 кв. м, балансоутримувач – Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 28 з поглибленим вивченням німецької мови, тел.: 276 11 52, цільове призначення – для канцтоварів.

2. На вулиці Костя Левицького, 22: перший поверх, площа – 38,9, балансоутримувач – ЛКП «503», тел.: 275 12 85

3. На вулиці Китайській, 4: перший поверх, площа – 60,2, балансоутримувач – ОСББ «Новий день», тел.: 276 97 05, цільове призначення –  для аптеки.

Необхідні документи:

1. Для фізичних осіб – засвідчена заявником копія паспорта громадянина України – (1, 2, 11 сторінки).

2. Для професійних творчих працівників – засвідчені заявником копія диплому про освіту або членського квитка члена творчої спілки.

3. Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінал/копія, посвідчена нотаріально).

4. Довідка про відсутність справи про банкрутство. 

У разі надходження двох і більше заяв, управління комунальної власності департаменту економічної політики оголошує конкурс на право оренди у порядку, встановленому чинним законодавством України. Докладнішу інформацію можна отримати за тел.: +38 (032) 297 55 15».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу