ЛОДА хоче допомогти відсталій Держмитслужбі у реконструкції трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні

16:14 12 жовтня 2021 р.

Про реконструкцію і розбудову міжнародних пунктів пропуску та прикордонних доріг говорять сьогодні під час під час засідання Комісії з транскордонного співробітництва українсько-польської Міжурядової Координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Як поінформував  начальник відділу розбудови інфраструктури управління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці Іван Папроцький,  пише Dailylviv.com з посиланням на пресслужбу ЛОДА, всі три пункти пропуску з боку України планують реконструювати до кінця 2023 року.

“Для реконструкції "Шегині- Медика" виділено 15,5 млн євро, наразі розробили  ПКД, яке перебуває на стадії погодження. Проєкт тут будемо втілювати за два етапи, щоб не зупиняти рух транспорту. Спершу на вільній від забудови земельній ділянці у 2022 році побудуємо новий виїзд до Польщі, потім існуючий термінал реконструюємо, перескерувавши потоки. Роботи стартують в кінці 2021 року”, - зазначив Іван Папроцький.  

За його словами, реконструкція пункту пропуску  "Краківець - Корчова" дозволить збільшити пропускну спроможність до 1300 транспортних засобів на 20 смугах (зараз 500 - на 8 смугах). Для цих робіт передбачено 7 млн євро, а виконати роботи також планують упродовж 2 років.

Плани щодо третього, наймолодшого пункту пропуску, збудований 2008 року: "Рава -Руська - Гребенне" такі. 

“Впродовж семи місяців 2022 року за 1,5 млн євро тут плануємо добудувати пішохідний перехід, адже наразі такого тут зовсім нема. Пропускна здатність цього пункту має бути 3000 осіб за добу. Це стане другий піший перехід до ЄС на Львівщині”, - наголосив Іван Папроцький.

Зі свого боку голова Львівської ОДА Максим Козицький звернувся до представника митниці і наголосив, що реконструювати всі три пункти можна і треба швидше.

“Два роки для транскордонного руху у сучасному світі - занадто багато.  За календарним планом українська митниця, яка є головним замовником робіт, вже відстає, а навіть погодження документації з Києвом є занадто довгим. У Львові це можна робити швидше. Відтак ми будемо піднімати питання про зміну замовника. Можливо, доцільніше, аби за цей проєкт відповідали спільно з митницею і департаменти облдержадміністрації”, - наголосив Максим Козицький.

ЛОДА хоче допомогти відсталій Держмитслужбі у реконструкції трьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні

На Львівщині модернізують 3 пункти пропуску, потім збудують 5 нових

Реконструкція на кордоні: МПП Шегині, Краківець і Рава-Руська збільшать пропускну спроможність

 

 

dailylviv.com

До теми

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу