У ПП Рава-Руська змінять порядок контролю

11:44 19 травня 2021 р.

Для прискорення перетину кордону та створення сприятливих умов для легкових автомобілів і подорожніх у пункті пропуску «Рава Руська - Гребенне» буде запроваджено зміни у послідовності здійснення контрольних операцій в напрямку виїзду з території України легкового автотранспорту.

Про це інформує Галицька митниця, пише Dailylviv.

Це питання обговорили вчора, 18.05.2021, у пункті пропуску «Рава Руська - Гребенне» керівники Галицької митниці Держмитслужби Андрій Колобродов та командир Львівського прикордонного загону полковник Анатолій Федорчук.

За інформацією митниці, буде запроваджено зміни у послідовності здійснення контрольних операцій в напрямку виїзду з території України легкового автотранспорту. Спочатку посадові особи прикордонної служби будуть вносити інформацію про осіб і транспортні засоби, які перетинають державний кордон України, а вона автоматично передаватиметься митним органам. Це дозволить уникнути дублювання функцій і пришвидшить перетин кордону подорожніми.

«Метою впровадження такої форми контролю є передусім координація та співпраця між нашими підрозділами, оптимізація контрольних процедур, забезпечення належного рівня безпеки та сприяння торгівлі, а також  пришвидшення перетину кордону громадянами», - відзначив керівник Галицької митниці Держмитслужби Андрій Колобродов.

Варто зазначити, що така форма контролю уже здійснюється для автобусного руху в усіх пунктах,  а  також для легкового транспорту у пунктах пропуску «Грушів», «Угринів», «Смільниця». Щодо пунктів пропуску«Краковець» та «Шегині», то такі зміни заплановані після їх реконструкції.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу