Шегині-Медика почнуть реконструювати наприкінці літа. Ситуація з іншими ПП

21:12 1 липня 2021 р.

Сьогодні, 1 липня, між воєводою Підкарпатським (Республіка Польща) Евою Леніарт та головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким відбулась онлайн-зустріч. Обговорили хід робіт на перспективному міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нижанковичі - Мальховичі».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Воєвода зазначила, що до кінця липня 2021 року польська сторона очікує на результати повторно оголошеного тендеру на будівництво цього пункту пропуску.

Обговорили також стан виконання робіт з реконструкції трьох пунктів пропуску на території Львівщини: «Шегині», «Краківець» та «Рава-Руська».

Водночас сторони порушили питання щодо функціонування ПП «Шегині - Медика» на період його реконструкції. Наразі здійснюється завершальний етап робіт з підготовки реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску. Наприкінці серпня – початку вересня 2021 року має розпочатися будівництво, яке триватиме орієнтовно до кінця 2023 року.

Згідно з планом робіт, реалізація проєкту буде здійснюватися у два пускових комплекси. Впродовж 2022 року будуватимуть нову ділянку на виїзд до Польщі, а в 2023 році розпочнуть реконструкцію ділянки дороги на в’їзд в Україну. Роботи організують таким чином, щоб не зупиняти потік через кордон.

Відтак, сторони дійшли згоди, що повністю пункт пропуску не закриватимуть. Спочатку вони мають визначити для кожної країни пріоритети, а після ухвалити єдину позицію щодо того, який саме вид транспорту (вантажний, легковий чи автобусний) частково обмежать для перетину цього МАПП. У результаті транспортні потоки зможуть перерозподілити між пропускними пунктами «Рава-Руська» та «Краківець».

За словами Максима Козицького, до кінця 2023 року планують забезпечити належну під’їзну та сервісну інфраструктуру, що дасть можливість повернутися до питання відновлення пішого перетину через «Угринів - Долгобичів». Воєвода Підкарпатський запевнила, що буде підтримувати цю ініціативу перед компетентними органами Республіки Польща.

У межах онлайн-зустрічі домовились, що засідання комісії з питань транскордонного співробітництва українсько-польської МКРМС проведуть на території Львівщини в другій половині серпня цього року.

Залишається відкритим питання щодо розмежування транспорту на ПП «Краківець - Корчова». Наступна онлайн-зустріч запланована на середину липня.

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу