Кожний п’ятий безробітний на Львівщині колись працював керівником або менеджером

10:59 25 січня 2022 р.

Фото до новини

Кожний четвертий безробітний у Львівській області має професійно-технічну освіту.

На початку 2022 року офіційно через Львівську обласну службу зайнятості роботу шукали 12,8 тисяч безробітних. На основі статистичних даних, якими володіє служба зайнятості, середній вік безробітного становив 41,5 року. 

В області цей показник коливався від 39 років (у Стебницькій, Трускавецькій та Червоноградській філіях) до 45-46 років (у Городоцькій та Кам’янка-Бузькій філіях). У Львові середній вік безробітного – 40 років. Про це повідомив відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості, пише Dailylviv.com.

Жінок серед безробітних на 12% більше, ніж чоловіків. Найбільша перевага жінок у Новояворівській (на 23%) та Мостиській філіях (на 21%). Найменша – у Моршинській (лише на 2%) та Бродівській філіях (на 5%). У Львівському МЦЗ частка жінок переважає на 10%. 

Більшість безробітних – з вищою освітою (66%). В області цей показник коливався від 41%-48% (у Турківській, Жовківській та Новороздільській філіях) до 71%-80% (Пустомитівській, Сокальській, Трускавецькій філіях та у Дрогобицькому і Львівському ЦЗ).

Кожний четвертий (26%) безробітний мав професійно-технічну освіту. Решта шукачів роботи (8%) були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь і навичок належного рівня, а також досвіду роботи. 

У містах живуть 60% безробітних, із них кожний другий – у Львові. Частка жителів сіл була найбільшою в Турківській (73%), Радехівській (69%), Старосамбірській та Миколаївській (64%) філіях. Кожний четвертий мешканець села проживав в одному з гірських населених пунктів.

Понад 40% безробітних до звільнення з роботи працювали у сфері державного управління (21%) та в гуртовій і роздрібній торгівлі (19%), кожний шостий – на підприємствах переробної промисловості. У Львівському МЦЗ з-посеред безробітних найбільше тих, хто трудився в торгівлі (23%), на підприємствах переробної промисловості (18%) та в сфері державного управління (16%).

Кожний п’ятий безробітний в області (18%) на момент звільнення обіймав посаду керівника або менеджера. В області цей показник коливався від 10%-12% (у Турківській, Новороздільській, Стебницькій, Яворівській, Радехівській, Жидачівській філіях і Самбірському МРЦЗ) до 22%-26% (у Червоноградській, Сокальській, Сколівській філіях і Львівському МЦЗ).

Безробітні, котрі станом на 1 січня 2022 року продовжували отримувати послуги обласної служби зайнятості з метою працевлаштування, у середньому шукали роботу майже 4 місяці (118 календарних днів). Тривалість безробіття в області коливалася від 143-148 днів (у Буській, Кам’янка-Бузькій та Турківській філіях) до 71-75 днів (у Яворівській, Стебницькій філіях та Дрогобицькому МРЦЗ). 

На Львівщині бракує кілька тисяч працівників: переважно кваліфікованих робітників з інструментом

Найбільше іноземців працює на Львівщині з трьох країн: найменше - зі США і Росії

На Львівщині за темпами працевлаштування жінки випереджають чоловіків

На Львівщині найбільший попит на дві категорії робітників: скільки їм платять

Два десятки вакансій із заробітком 20 тис грн пропонують працедавці Львівщини: де і кому 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів