На Львівщині бракує кілька тисяч працівників: переважно кваліфікованих робітників з інструментом

11:29 7 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Найбільше вільних робочих місць і вакантних посад зафіксовано у Львівському міському центрі зайнятості - 2,6 тисячі вакансій.

Про це Dailylviv.com повідомили з Львівського обласного центру зайнятості. «Щомісяця збільшується база вільних робочих місць чи вакантних посад і зменшується кількість безробітних, – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. – Якщо на початку серпня ц. р. офіційно роботу за посередництва обласної служби зайнятості шукали 19,5 тис. безробітних, увазі котрих пропонувалося 4,9 тис. вакансій, то станом на 01.10.2021 р. соціальні послуги з метою працевлаштування отримували 16,4 тис. осіб зі статусом безробітного, а фірмам і компаніям бракувало 6 тис. працівників».

За його словами, у перші дні жовтня левову частку вакансій – 67% – склали пропозиції працевлаштування для робітників, 25% – для службовців, решта – для осіб без професії.

Найбільшу кадрову потребу відчували підприємства переробної промисловості, які заявили про наявність 1,4 тис. вакансій із середньою заробітною платою 9,3 тис. грн. Удвічі менше працівників (0,8 тис. осіб) шукали заклади гуртової і роздрібної торгівлі. Їхні потенційні працівники можуть в середньому розраховувати на 7,5 тис. грн. Третіми за кількістю вільних місць праці були установи державного управління й оборони, а також обов’язкового соціального страхування. Вони пропонували роботу 0,6 тис. претендентам, що погодяться працювати за 8,1 тис. грн.

Аналіз за групами професій засвідчив, що найвищі шанси працевлаштуватися мали кваліфіковані робітники з інструментом. Для них було 1,8 тис. вакансій (30%) із середньою заробітною платою 9,3 тис. грн. Ще 1,3 тис. пропозицій зайнятості (22%) адресовано операторам і складальникам устаткування та машин (середня зарплата – 8,6 тис. грн), а 0,8 тис. – робітникам сфери торгівлі та побутових послуг (14%), котрим працедавці в середньому готові платити 7,3 тис. грн.

Найбільше вільних робочих місць і вакантних посад зафіксовано у Львівському міському центрі зайнятості (2,6 тис. вакансій), понад пів тисячі – у Пустомитівській районній філії ЛОЦЗ, більш як 250 – у Бродівській і Золочівській РФ ЛОЦЗ.

На Львівщині за темпами працевлаштування жінки випереджають чоловіків

На Львівщині найбільший попит на дві категорії робітників: скільки їм платять

Два десятки вакансій із заробітком 20 тис грн пропонують працедавці Львівщини: де і кому

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів