Найбільше іноземців працює на Львівщині з трьох країн: найменше - зі США і Росії

10:42 14 вересня 2021 р.

Фото до новини

Станом на 1 вересня понад 400 працедавців Львівщини використовували працю іноземних громадян.

Загалом у січні-серпні цього року Львівський обласний центр зайнятості надав дозволи чи продовжив термін їхньої дії на використання праці 733 іноземців із 59 країн (в т.ч. 8-ми пострадянських), що на 136 дозволів більше, ніж було в аналогічному періоді торік. Левова частка (75%) дозволів була видана підприємствам, установам та організаціям, що зареєстровані та функціонують у Львові.

Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятості, пише Dailylviv.com.

Половина тих, хто отримав дозвіл на працю, обіймають керівні посади та належать ідо категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні». Ще 30% становлять кваліфіковані спеціалісти, а 20% – відряджені та наймані працівники.

«В основному праця іноземців застосовується у таких галузях економіки як виробнича діяльність – 30%, будівництво – 20%, сільське господарство та ІТ-індустрія по 15%, торгівля – 10%, сфера обслуговування та надання послуг – 5%, інші галузі – 5%», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Він також зазначив, що найбільше дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки (127), Республіки Польща (89), Індії (38), Німеччини (11), Білорусії (10), а зі США – 4, Російської Федерації – 3.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів