Безробітних на Львівщині стало вдвічі більше

11:07 15 вересня 2020 р.

У січні-серпні 2020 року когорту безробітних на Львівщині поповнили 37,2 тис. жителів області, що вдвічі більше порівняно з відповідним періодом торік.

Про це повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. «Зростання обсягів реєстрації безробітних зафіксовано в усіх містах і районах області, зокрема на Дрогобиччині, у Моршині, Трускавці та Бориславі число безробітних збільшилося у 4 рази, у Стебнику, Львові, Новому Роздолі, Новояворівську, Червонограді, Стрийському, Городоцькому та Кам’янка-Бузькому районах – втричі», – додав керівник обласної служби зайнятості. 

Про це відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості повідомив DailyLviv.

Загалом за сприяння філій та центрів зайнятості упродовж восьми місяців п. р. в області шукали роботу та отримували відповідні послуги з метою працевлаштування 51,1 тис. безробітних, що на 58,8% більше, ніж було в аналогічному періоді минулого року.

За словами В. Барилюка, незважаючи на карантинні обмеження, активними програмами сприяння зайнятості у січні-серпні поточного року охоплено 14,3 тис. безробітних, тобто кожного третього клієнта. Із них 9,8 тис. осіб забезпечено місцем праці, 0,9 тис. залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,6 тис. проходили професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. До слова, 1,0 тис. безробітних здобували новий фах або удосконалювали рівень професійної компетенції на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Станом на 01.09.2020 року в області налічувалося 30,2 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що в 2,5 раза більше, аніж торік. Із них 58,4% складали жінки, 36,1% – молодь віком до 35 років, 30,0% – жителі сільської місцевості. На кожне вільне робоче місце претендувало 6 осіб.

На початку вересня в області налічувалося 4698 вільних робочих місць і вакантних посад, у тому числі 2860 – для робітників, 1530 – для службовців, 308 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Найбільше в області бракує кваліфікованих робітників з інструментом (30% вакансій), професіоналів та працівників сфери торгівлі та послуг ( по 16% відповідно), а найменший попит спостерігається на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,4%), а також технічних службовців (2,6%). Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,4 тис. грн.

Виконання обласного бюджету Львівської області становить 95%.

У Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась.

 

dailylviv.com

До теми

22:27 20 вересня 2020 р.

Львівська залізниця через епідситуацію знову змінила графік руху поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

21:43 20 вересня 2020 р.

Укрзалізниця з 21 вересня відновить продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця, у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації у містах Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, а також у Новоселицькому та Рівненському районах, з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.

Рубрика: Економіка

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу