Безробітних на Львівщині стало вдвічі більше

11:07 15 вересня 2020 р.

У січні-серпні 2020 року когорту безробітних на Львівщині поповнили 37,2 тис. жителів області, що вдвічі більше порівняно з відповідним періодом торік.

Про це повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. «Зростання обсягів реєстрації безробітних зафіксовано в усіх містах і районах області, зокрема на Дрогобиччині, у Моршині, Трускавці та Бориславі число безробітних збільшилося у 4 рази, у Стебнику, Львові, Новому Роздолі, Новояворівську, Червонограді, Стрийському, Городоцькому та Кам’янка-Бузькому районах – втричі», – додав керівник обласної служби зайнятості. 

Про це відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості повідомив DailyLviv.

Загалом за сприяння філій та центрів зайнятості упродовж восьми місяців п. р. в області шукали роботу та отримували відповідні послуги з метою працевлаштування 51,1 тис. безробітних, що на 58,8% більше, ніж було в аналогічному періоді минулого року.

За словами В. Барилюка, незважаючи на карантинні обмеження, активними програмами сприяння зайнятості у січні-серпні поточного року охоплено 14,3 тис. безробітних, тобто кожного третього клієнта. Із них 9,8 тис. осіб забезпечено місцем праці, 0,9 тис. залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,6 тис. проходили професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. До слова, 1,0 тис. безробітних здобували новий фах або удосконалювали рівень професійної компетенції на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Станом на 01.09.2020 року в області налічувалося 30,2 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що в 2,5 раза більше, аніж торік. Із них 58,4% складали жінки, 36,1% – молодь віком до 35 років, 30,0% – жителі сільської місцевості. На кожне вільне робоче місце претендувало 6 осіб.

На початку вересня в області налічувалося 4698 вільних робочих місць і вакантних посад, у тому числі 2860 – для робітників, 1530 – для службовців, 308 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Найбільше в області бракує кваліфікованих робітників з інструментом (30% вакансій), професіоналів та працівників сфери торгівлі та послуг ( по 16% відповідно), а найменший попит спостерігається на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,4%), а також технічних службовців (2,6%). Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,4 тис. грн.

Виконання обласного бюджету Львівської області становить 95%.

У Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась.

 

dailylviv.com

До теми

18:06 9 серпня 2022 р.

В'їзд - 8 євро: на кожному прикордонному ПП у Львівській області зводять майданчики для відстою автомобілів

Електронна черга на пункті пропуску «Краківець» може запрацювати до кінця року. Крім того, на кожному пункті пропуску на території Львівщини зведуть тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

Рубрика: Економіка

12:00 9 серпня 2022 р.

Кожен десятий працівник може мати трудовий договір з нефіксованим робочим часом

Президент підписав закон, яким запроваджено трудовий договір з нефіксованим робочим часом, згідно з яким роботодавець має заплатити щонайменше за 32 години робочого часу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу