Безробітних на Львівщині стало вдвічі більше

11:07 15 вересня 2020 р.

У січні-серпні 2020 року когорту безробітних на Львівщині поповнили 37,2 тис. жителів області, що вдвічі більше порівняно з відповідним періодом торік.

Про це повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк. «Зростання обсягів реєстрації безробітних зафіксовано в усіх містах і районах області, зокрема на Дрогобиччині, у Моршині, Трускавці та Бориславі число безробітних збільшилося у 4 рази, у Стебнику, Львові, Новому Роздолі, Новояворівську, Червонограді, Стрийському, Городоцькому та Кам’янка-Бузькому районах – втричі», – додав керівник обласної служби зайнятості. 

Про це відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості повідомив DailyLviv.

Загалом за сприяння філій та центрів зайнятості упродовж восьми місяців п. р. в області шукали роботу та отримували відповідні послуги з метою працевлаштування 51,1 тис. безробітних, що на 58,8% більше, ніж було в аналогічному періоді минулого року.

За словами В. Барилюка, незважаючи на карантинні обмеження, активними програмами сприяння зайнятості у січні-серпні поточного року охоплено 14,3 тис. безробітних, тобто кожного третього клієнта. Із них 9,8 тис. осіб забезпечено місцем праці, 0,9 тис. залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,6 тис. проходили професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. До слова, 1,0 тис. безробітних здобували новий фах або удосконалювали рівень професійної компетенції на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Станом на 01.09.2020 року в області налічувалося 30,2 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що в 2,5 раза більше, аніж торік. Із них 58,4% складали жінки, 36,1% – молодь віком до 35 років, 30,0% – жителі сільської місцевості. На кожне вільне робоче місце претендувало 6 осіб.

На початку вересня в області налічувалося 4698 вільних робочих місць і вакантних посад, у тому числі 2860 – для робітників, 1530 – для службовців, 308 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки. Найбільше в області бракує кваліфікованих робітників з інструментом (30% вакансій), професіоналів та працівників сфери торгівлі та послуг ( по 16% відповідно), а найменший попит спостерігається на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,4%), а також технічних службовців (2,6%). Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7,4 тис. грн.

Виконання обласного бюджету Львівської області становить 95%.

У Львові більшості МАФів дозволили працювати. Меншість обурилась.

 

dailylviv.com

До теми

10:24 27 липня 2021 р.

Славське заплатить киянину Сергію Конюшку 349 тис грн за свято, яке буде 22 серпня

Славська селищна рада віддасть 349 тис. грн приватному підприємцю Сергієві Конюшку за організацію спортивно-розважального свята. На торгах він позмагався із секретарем власної спортивної федерації Тетяною Потапчук.

Рубрика: Економіка

12:49 26 липня 2021 р.

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

Розпочався другий відбір проєктів у межах програми «Велика реставрація». Відтак, Львівська область запропонувала чотири об’єкти. Йдеться про пам’ятки, які перебувають у комунальній власності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу