Газу у сховищах достатньо для потреб населення та соціальної сфери на весь сезон, - голова ЛОДА

08:49 13 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький пояснив ситуацію щодо тарифів на газ.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Газ і тарифи для населення не зростають. А паніка з надзвичайними ситуаціями в Україні «через відсутність газу» - лише маніпуляція. Не ведіться! Львівщина володіє 14% музейного фонду України. Але музеям вкрай важливо дотримуватися чіткого температурного режиму. Водночас, на вчора лише чверть закладів бюджетної сфери мали угоди з постачальником газу для опалення. Цей процес конче треба було пришвидшити! Тому вчора в області збиралася комісія ТЕБ і НС. Йдеться ЛИШЕ про подолання технічних моментів, щоб прискорити підписання договорів на постачання газу. Надзвичайна ситуація не передбачає НІЧОГО більше, ніяких інших обмежень, крім врегулювання цього моменту, і стосується лише бюджетних установ», - зазначив очільник області.

До 15 жовтня НАК Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" готова підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

«Газу в українських сховищах достатньо для потреб населення та соціальної сфери на весь сезон. Ціна на газ для населення – 7,42 грн. За такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення. Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) – 16,8 грн», - зазначив голова ЛОДА.

За його словами, це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування.

«Ми робимо все можливе, щоб жителі Нового Роздолу та Новояворівська, де позаторік ми мали проблеми з запуском опалювального сезону, також не мали проблем ані з опаленням, ані з суттєвим зростанням його ціни.І наостанок: не панікуймо. Ціна газу на ринку справді висока, проте, переконаний, державі вдасться допомогти місцевому самоврядуванню подолати цю кризу», - акцентував Максим Козицький.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС розглянули питання стану забезпечення природнім газом бюджетних установ на осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Як зазначив керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван, за інформацією ПАТ «Львівгаз», сьогодні на території Львівщини працює 825 бюджетних установ, які споживають природний газ для власних потреб. У цих установах є понад 4 тисячі пунктів обліку природного газу, з них на сьогодні включені лише 986, що складає 23,4%.

Це пов’язано з тим, що левова частка бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, на сьогодні не уклали договорів на постачання природного газу.

У Львові розпочався опалювальний сезон

Понад 80% об’єктів житлово-комунального господарства області готові до опалювального сезону, - ЛОДА

Люди не будуть отримувати збільшених платіжок за тепло, - мер Львова

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів