UNIMOT S.A планує збудувати нафтобазу на Львівщині і мережу АЗС

23:04 22 травня 2022 р.

Фото до новини

Наприкінці минулого року начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрічався з представниками ТОВ «Унімот Україна». Компанія висловила намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс-термінал нафтопродуктів.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Його завдання – забезпечити приймання цистерн з паливом вузькою залізничноюй колією для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

Тоді компанія розглядала дві ділянки для майбутнього будівництва, інвестиції першої черги в об’єкт мали скласти 12 млн євро і створити чотири десятки робочих місць. Пізніше компанія зупинилась на одній ділянці. Та з початком воєнних дій і зважаючи на економічні чинники, проєкт призупинили.

Проте цього тижня в межах зустрічі у Львівській ОВА представники компанії висловили намір відновити реалізацію проєкту з будівництва нафтобази. Наразі розглядають три ділянки, які мають необхідну площу та залізничну доступність.

Очільник області запевнив представників компанії у всебічному сприянні та підтримці з реалізації об’єкту.

Додамо, що компанія з перших днів війни активно долучається до підтримки фронту. Вже 500 тис літрів пального скерували на потреби армії, також допомагають військовослужбовцям автомобілями.

Довідка

ТОВ «Унімот Україна» є дочірньою організацією польської мультиенергетичної компанії «UNIMOT S.A.», яка своєю чергою є одним з найбільших незалежних постачальників палива, скрапленого та природного газів, а також електроенергії на польському ринку.

На ринку нафтопродуктів працюють з 1992 року, більша частина акцій компанії - сімейна справа. Компанія перебуває в міжнародній асоціації «AVIA International» (включає більш як 3,2 тисячі АЗС в Європі) і розвиває мережу АЗС під брендом «AVIA» на території Польщі і України.

Основними завданнями ТОВ «Унімот Україна» є розвиток на українському ринку мережі заправних станцій під зазначеним брендом, а також здійснення поставок якісного палива, як для забезпечення АЗС «AVIA», так і для інших українських споживачів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів