Депутати ЛМР дали нові гроші на борги за сміття

18:15 30 листопада 2021 р.

Фото до новини

Сесія Львівської міської ради підтримала надання місцевої гарантії задля виконання боргових зобов’язань у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України.

Сьогодні, 30 листопада, на засіданні сесії Львівської міської ради розглянули та підтримали ухвалу «Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2021 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП «Зелене місто» у рамках проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», що передбачає залучення додаткових кредитних коштів для комплексного удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові. Зокрема, частину коштів скерують на завершення робіт із рекультивації Грибовицього полігону ТПВ. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«В нас на розгляді ухвала, яка стосується співпраці міста Львова з Європейським інвестиційним банком. Ця співпраця є важлива, тому що дуже багато міст в Україні хотіли б мати її. Якщо якесь місто відмовиться, то інше місто заходить на цю позицію. Нам важливо бути послідовними і рухатись вперед.

Кожне євро з тих коштів перевіряє Європейський банк та всі відповідні служби: прокуратура, СБУ, податкова, ДБР та ін.

Ми не маємо права не рухатись далі, тому що ми маємо зобов’язання перед громадою Малехова та Грибовичів закінчити цю рекультивацію та поставити крапку. Ми не можемо зупинитись на технічній рекультивації без біологічної, це є основа. Зараз ми також маємо думати про наступний етап після технічної рекультивації та про те, що ми там будемо робити. Це питання, яке ми маємо проговорити», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відомо, що підпроєкт «Комплексне удосконалення системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові» передбачає наступні компоненти з оціночною вартістю «Реконструкція Грибовицького сміттєзвалища, Фаза 1 (співфінансування разом з ЄБРР) та Фаза 2» - не більше 9,533 млн євро; «Закупівля обладнання для міської станції компостування» - не більше 1,1 млн євро; «Розвиток центрів роздільного збору відходів – не більше 3,45 млн євро». Зокрема, йдеться про кредит для міста на 15 років з пільговим періодом 3 роки під 2,5% річних.

Відтак за відповідну ухвалу із доповненнями бюджетної комісії проголосували 50 депутатів.

Громадські слухання щодо будівництва сміттєзаводу відбулися в ще одному районі Львівщини

«Відродження» Грибовицького звалища під Львовом

Львів отримав 35 мільйонів євро на будівництво сміттєкомплексу й рекультивацію полігону

Сміттєзвалище на Львівщині забруднює річку

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів