У Львівській міськраді зачекалися погодження проекту рекультивації полігону ТПВ

15:35 3 червня 2019 р.


Фото: tvoemisto.tv

У ЛМР стверджують, що готові розпочати рекультивацію Грибовицького полігону ТПВ. Для проведення цих робіт було відкориговано «Комплексний проект рекультивації полігону в селі Великі Грибовичі».

Про це повідомили в понеділок, 3 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Проект пройшов державну експертизу і отримав позитивний експертний висновок державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та рекомендований до затвердження у встановленому порядку».
«Відповідно до порядку затвердження таких проектів, визначеного постановою Кабінету міністрів України №560від 11 травня 2011 року, проект рекультивації Грибовицького полігону надіслано на погодження у Львівську ОДА. За інформацією заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, проект надіслано в ЛОДА 15 березня цього року. Пройшло вже більше два з половиною місяці, однак жодних зауважень до проекту чи його погодження львівська мерія досі не отримала», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу