Львів отримав 35 мільйонів євро на будівництво сміттєкомплексу й рекультивацію полігону

14:45 1 червня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 1 червня, у Києві підписали угоди про надання Львову 35 мільйонів євро на реалізацію проекту поводження із твердими побутовими відходами.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як зазначив під час підписання міський голова Андрій Садовий, роботи із будівництва сміттєпереробного комплексу розпочнуть вже цього року. Відповідно до підписаних угод, пакет фінансування включає 13-річний кредит ЄБРР в розмірі 20 мільйонів євро під гарантію міста, інвестиційний грант в розмірі до 10 мільйонів євро від Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля («E5P»), який повертати не потрібно, а також пільговий кредит в розмірі п'ять мільйонів євро від Фонду чистих технологій (ФЧТ)».

«Ці кошти місто використає для того, щоби почати і збудувати перший в Україні завод із глибинної переробки твердих побутових відходів, а також здійснити рекультивацію існуючого полігону, який є одним із найбільших полігонів в Україні. Місто також впровадить кращі підходи до вторинної переробки та управління відходами», – поінформували також у міськраді.

Керуючий партнер Європейського банку реконструкції та розвитку Марина Петров наголосила: «Львів – найактивніше місто в Україні у плані співпраці із ЄБРР. Конкретно цим проектом ми починаємо реалізацію в Україні нашої нової ініціативи, яка називається «Зелені міста». Львів стане дев'ятим містом-учасником цієї програми загалом, але в Україні він буде першим».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини