Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

13:04 8 грудня 2021 р.

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

На 2022 рік з урахуванням стримано оптимістичного прогнозу росту надходжень в обласний бюджет передбачається у розмірі 6,2 млрд грн. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

У частині пріоритетних видатків для обласного бюджету на 2022 рік є підтримка установ обласного підпорядкування, видатки на розвиток соціально-культурної сфери та інфраструктури Львівщини, виконання державних і регіональних програм.

“Як би нам не хотілося спрямувати більшу частку видатків на розвиток, ми маємо зобов’язання перед бюджетною сферою. Тому соціальна складова бюджету залишається суттєвою. Обласна рада зобов’язана забезпечувати функціонування 187 підпорядкованих установ освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та мистецтва, фізичної культури та спорту. На виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ обласного підпорядкування передбачається понад 1,1 млрд грн, на комунальні послуги – 436 млн гривень. Стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів (за які обласний рівень безпосередньо відповідає) зростуть у 2,5 раза. Ми прогнозуємо збільшення видатків на енергоносії (30%). У зв’язку з цим в обласному бюджеті на 2022 рік передбачено 86 млн грн для покриття додаткових витрат через здорожчання енергоносіїв тим місцевим бюджетам, які не здатні за рахунок додатково наданих державою 4 відсотків ПДФО перекрити потребу на енергоносії», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

На 2022 рік планується фінансувати з обласного бюджету 29 обласних програм на загальну суму понад 1,519 млрд гривень. Зокрема, соціально важливі програми в галузі охорони здоров’я – 668 млн грн, соціального захисту населення – 94 млн грн, культури – 15 млн грн, фізичної культури – 47 млн грн, дорожнього господарства – 200 млн грн, екології – 50 млн грн, підтримку проектів регіонального та місцевого розвитку – 100 млн грн.

49 млн грн з бюджету Львівщини з'їдять енергоносії для комунальних установ

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

Львівщина не хоче віддавати в Київ акцизний податок з пального

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

 

 

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу