5 млн грн на інвентаризацію лісу та земель оборони: на Львівщині до кінця року обіцяють закінчити облік (відео)

11:17 14 жовтня 2021 р.

На Львівщині закінчують інвентаризацію земель лісового призначення та оборони. На цю роботу надано 5 млн грн, але вони ще не надійшли виконавцям.

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі100 днів ринку землі на Львівщині” повідомив Василь Собко, заступник начальника головного управління Держгеокадастру у Львівській області, пише Dailylviv.com.

-  30 років ніхто не може встановити чіткі межі земель. А, особливо, це актуально для Львівської області, де значна частина території вкрита лісами, - наголосив Василь Собко.

За його словами, через відсутність інформації в публічній кадастровій карті зменшуються площі лісів або не відповідають тим, які є в матеріалах фіксації.

- Коли процес інвентаризації закінчиться, всі ці дані дозволять працювати на місцях з комплексними планами просторового розвитку. і дадуть можливість місцевим громадам якісно формувати ці плани, - зазначив Василь Собко.

Він повідомив, що конфліктні ситуації виникають із самозахопленням або використаннмя земель лісового фонду через те, що ці землі не були внесені до системи державного земельного кадастру.

- За державними актами - одна площа, за фактом - інша. Це - в усіх сільрадах, в  тому числі і з фермерами таке відбувається. Мають 10 га - обробляють 15. Минулого тижня  у Миколаївському районі таке зафіксовано, - пояснив заступник начальника.

Зі землями Міністерства оборони виникають інші колізії.

- Є багато моментів, коли міноборони в той чи інший спосіб продало надлишки нерухомого майна, будівлі продані - земля за міноборони. Є проблема оформлення землі за власниками, оскільки має бути рішення Кабміну. Земля державна, власник має будівлю, але не сплачує за землюЮ- розповідає Василь Собко.

За його словами, на інвентаризацію лісів і земель міноборони закладено майже 5 млн грн.

- Цього року плануємо завершити за умови фінансування,- сказав заступник начальника.

На Львівщині створено 7 комісій для інвентаризації лісів, озер, ставів, нерухомості


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу