Завтра у Львові проведуть в останню путь Героїв - Олександра Полюховича і Ксенію Грицину

18:31 16 вересня 2022 р.

Фото до новини

Завтра, 17 вересня, Львів попрощається з Олександром Полюховичем та Ксенією Грициною, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

 Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

О 10.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 10.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронних процесій: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографії Героїв

Завантажити фото

Олександр Полюхович (13.08.1974-11.09.2022) Уродженець села Серники Рівненської області. В 11-місячному віці разом із сім’єю переїхав до села Терло Львівської області.

Навчався у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів села Терло Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка».

У мирний час був приватним підприємцем. Захоплювався стрільбою з лука. У 2014-2015 роках займався волонтерською діяльністю.

Із перших днів повномасштабного вторгнення росії добровольцем пішов на війну. Служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

В Олександра Полюховича залишилися донька, син, дружина, батько та сестра.

Завантажити фото

Ксенія Грицина (27.04.1993-11.09.2022) Уродженка села Вишнівчик Хмельницької області.

Навчалася у середній загальноосвітній школі №32 міста Львова. Згодом вступила до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова, здобула спеціальність «кухар-кондитер».

У мирний час працювала у сфері торгівлі.

У 2021 році підписала контракт із Збройними Силами України, розпочала кар’єру військовослужбовця і згодом стала «бойовим медиком». Під час служби отримала звання «молодший сержант».

Із початком повномасштабного вторгнення захищала Україну у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Брала участь у боях за Попасну.

У Ксенії Грицини залишилися мама, брат та 4-річний син.

Загинув військовий медик, син професора Академії сухопутних військ, Тарас Харук (останні відео)

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

Загинув на фронті технічний директор Львівського холодокомбінату. Завтра прощання

Завтра Львів попрощається з доцентом Львівського університету Михайлом Гамкалом, який воював за Україну

У страшному нерівному бою загинув 24-річний командир-десантник Владислав ПаленичкаТермінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини