Завтра Львів попрощається з Ігорем Гриновцем і Олегом Штрайселем

19:56 19 вересня 2022 р.

Фото до новини

Завтра, 20 вересня, Львів попрощається з Ігорем Гриновцем та Олегом Штрайселем, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Героя Олега Штрайселя поховають на Личаківському кладовищі, а Героя Ігоря Гриновця – у рідному селі Романів на Львівщині.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання й утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.

Про це інформує преслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Об 11.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Відтак, домовина з тілом Олега Штрайселя вирушить на Личаків, а домовина з тілом Ігоря Гриновця спершу у Винники, де він мешкав, а тоді у село Романів Львівської області, уродженцем якого він був.

На будівлях вздовж маршруту колон вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографії Героїв

Ігор Гриновець (30.05.1971-12.09.2022) Уродженець села Романів Львівської області. Проживав у місті Винники.

Закінчив Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка». Із 1989 по 1991 рік проходив військову службу. У мирний час працював заготівельником взуття на приватному підприємстві «Стептер» та у товаристві з обмеженою відповідальністю «Ніка Захід».

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України. Служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Ігоря Гриновця залишилися батько, мати, рідна сестра, брат та цивільна дружина.

Олег Штрайсель (22.04.1989-12.09.2022) Львів’янин.

Здобув середню освіту у селі Соколів Львівської області. У 2007 році закінчив Державний професійно-технічний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва», здобув спеціальність «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, газозварник».

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав ЗСУ. Служив у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Виконував бойові завдання на території Луганської області, де отримав поранення. Одужавши, одразу повернувся на фронт.

У Олега Штрайселя залишилися дружина, двоє дітей, брат та батько.

Загинув військовий медик, син професора Академії сухопутних військ, Тарас Харук (останні відео)

Мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео)

В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

Загинув на фронті технічний директор Львівського холодокомбінату. Завтра прощання

Завтра Львів попрощається з доцентом Львівського університету Михайлом Гамкалом, який воював за Україну

У страшному нерівному бою загинув 24-річний командир-десантник Владислав ПаленичкаТермінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини