Власник Інтергал-Буд поскаржився на рекет в стилі 90-х: вимагали $300 000-$700 000

12:42 10 лютого 2021 р.

Фото до новини

У 2020 році будкомпанії знову пережили 90-ті. За словами власника «Інтергал-Буд» Володимира Зубика, у будкомпаній вимагали $300 000-$700 000 в обмін на безпроблемне отримання дозволів.

У 2020 році на ринку житлової забудови посилилося рейдерство і тиск на будівельні компанії. Про це в інтерв’ю Mind розповів власник «Інтергал-Буд», уродженець Львова, Володимир Зубик.

«У березні-квітні багато компаній пережили «ретро» 1990-х років, коли бандформування, які називали себе активістами, вдиралися на майданчики, били робітників, техніку, ламали паркани, і всюди було вимагання грошей», – заявив Зубик, додавши, що при цьому «протестувальники» вимагали $300 000 – $700 000.

Володимир Зубик стверджує, що «псевдоактивісти» були інструментом тиску на будівельні компанії. За його словами, проти компаній також використовувалися інформаційні атаки в соцмережах і ЗМІ.

«Часто для цього використовували фейкові громадські організації, що як під копірку писали заяви в правоохоронні органи, пости в соцмережах, мітингували під КМДА… Один із представників псевдоактивістів заявив, що вони силовими методами не обмежуватимуться, а залучать і депутатський корпус», – підкреслив Володимир Зубик.

Він не заперечує, що ініціатором тиску на компанію виступав депутат від ОПЗЖ Вадим Столар.

За словами Володимира Зубика, він отримував пропозицію поділитися часткою в компанії в обмін на безпроблемне отримання дозволів, проте не уточнив – від кого.

Як повідомляли окремі ЗМІ, мітингувальники виступали проти незаконного будівництва. Вони заявляли, що будівельні роботи ведуть на території, яку не було відведено під спорудження житлової нерухомості.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року після краху одного з лідерів ринку – компанії «Укрбуд» – багато великих забудовників опинилися в епіцентрі різних скандалів.

Довідка

Компанію "Інтергал-Буд" заснували у Львові в 2003 році. "Інтергал-Буд" входить в десятку найбільших інвестиційно-будівельних компаній країни в цілому. За 10 років роботи "Інтергал-Буд" реалізував понад 40 проектів у сфері комерційної та житлової нерухомості на території всієї України.

ЖК «Інтергал-Буд» у Львові: КБ Rezydencja Zalizna Voda; "Семицвіт"; Mill Town; Струмок; На Бережанській; На вул. Володимира Великого, 20, 22; На вул. Мучна, 16; На вул. Наукова, 2а, На вул. Здоровёя; 16, На вул. Дж. Вашінгтона, 4А, 4Б, 4В; Сіті, на вул. Стуса, 12а.

Депутатська більшість у ЛМР хоче скасувати всі рішення виконкому з незаконних забудов у Львові

У Львові збудували місто в місті без шкіл і дитсадків (відео)

У Зубрі під Львовом хочуть знести незаконне котеджне містечко (відео)

РІЕЛ будував у Львові Америку і ось що вийшло

Львів можуть виключити зі списку всесвітньої спадщини (відео)

Житловий комплекс Tiffany apartments від компанії Мій дім: квартири тут радять не купувати

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів