У всіх районах Львова відкрили пункти для консультацій на випадок запровадження надзвичайного та воєнного стану

12:49 11 січня 2022 р.

Фото до новини

На території Львівської міської територіальної громади при житлово-експлуатаційних організаціях працюють консультаційні пункти з питань цивільного захисту.

Тут мешканці можуть отримати інформацію про захист і дії в умовах надзвичайних ситуацій, про навички користування найбільш поширеними засобами захисту і надання першої само- та взаємодопомоги.

Такі навчально-консультаційні пункти діють згідно з графіком роботи ЛКП у кожному із районів. Перелік пунктів та адреси.

ПЕРЕЛІК

консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Райони міста

Назва організації де розміщено НКП ЦЗ

Адреса

1.

Галицький

ЛКП "Айсберг"

просп. Свободи, 39

2.

Галицький

ЛКП "Княже місто"

вул. Тиха, 5

3.

Галицький

ЛКП "Старий Львів"

вул. Сербська, 15

4.

Залізничний

ЛКП "Левандівка"

вул. Широка, 86б

5.

Залізничний

ЛКП "Сигнівка"

вул. Петлюри, 2а

6.

Залізничний

ЛКП "Сяйво"

вул. Сяйво, 21

7.

Личаківський

ЛКП "Господар"

вул. Пасічна, 49б

8.

Сихівський

ЛКП "Житловик-С"

просп. Червоної Калини, 38

9.

Сихівський

ЛКП "Під Зуброю"

просп. Червоної Калини, 109

10.

Сихівський

ЛКП "Хуторівка"

вул. Хуторівка, 24

11.

Франківський

ЛКП "Вулецьке"

вул. Братів Тимошенків, 2а

12.

Франківський

ЛКП "Львівський ліхтар"

вул. Героїв УПА, 78

13.

Франківський

ЛКП "Магістральне"

вул. Наукова, 32а

14.

Франківський 

ЛКП "Південне"

вул. Кульпарківська, 131

15.

Шевченківський

ЛКП "Балатон-409"

вул. Мазепи, 11

16.

Шевченківський

ЛКП "Варшавське-407"

вул. Варшавська, 64

17.

Шевченківський

ЛКП "Рясне-402"

вул. Шевченка, 350а

Упродовж січня 2022 року всі консультаційні пункти нанесуть на карту Геопорталу міста Львова (https://map.city-adm.lviv.ua/).

Робота консультаційного пункту здійснюється за річним та місячними планами та розкладом занять, згідно із типовою тематикою з питань цивільного захисту. У річному плані визначені основні напрямки просвітницько-інформаційної роботи для населення з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

«Кожен відвідувач, згідно з розкладом занять, може отримати вичерпну інформацію із запропонованої тематики щодо питань цивільного захисту та порядку його дій в умовах надзвичайної ситуації. Начальник та працівники консультаційного пункту періодично проходять навчання на Львівських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, та здатні фахово провести заняття та відповісти на питання, які цікавлять відвідувачів, користуючись наглядними стендами (довідкової літератури, нормативних документів), а також надати контактні телефони консультантів – фахівців у відповідній галузі знань з цивільної безпеки. Мешканці громади також можуть отримати консультації з питань дій при введенні надзвичайного та воєнного стану.

Отримати інформацію про знаходження найпростіших укрить для населення, збірних пунктів евакуації при здійсненні евакуації населення. Крім того, у приміщеннях районних адміністрацій розміщені інформаційно-довідкові кутки з питань цивільного захисту.

Тематичний зміст планшетів інформаційно-довідкового кутка включає: сигнали цивільного захисту (порядок оповіщення населення) в разі виникнення аварії, катастрофи або стихійного лиха, дії населення з отриманням таких сигналів або інформації; рекомендації щодо засобів захисту від впливу небезпечних факторів імовірних загроз техногенного характеру та правил поведінки під час виникнення аварій та катастроф; інформацію про імовірні загрози природного характеру (стихійні лиха) відповідно до пори року, наслідки яких можуть негативно впливати на життєдіяльність населення, та рекомендації щодо засобів захисту від впливу небезпечних факторів імовірних сезонних загроз природного характеру і правил поведінки під час стихійного лиха», - повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

У Львівській міськраді запевнили, що підготували 82% захисних споруд

У Львові є 70 захисних споруд і понад 5,5 тисячі укриттів

У Львові містян готують до евакуації. Що покласти у тривожну валізу

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

Для оборони України добровольцям дозволили з нового року навіть мисливську зброю

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів