У Львівській міськраді запевнили, що підготували 82% захисних споруд

17:54 27 липня 2016 р.


Фото: vgolos.com.ua

В управлінняіз питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР повідомили: «Підготовлено до укриття захисних споруд – 82%; підготовлено до укриття найпростіших укриттів(підвальні приміщення) – 92%».

«У місті привели у готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту від звичайних засобів ураження», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«З травня до липня у місті привели в готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту населення від звичайних засобів ураження», – інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

На виконання рішення Ради оборони області, від 19 квітня 2016 року №2 «Щодо приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту» і з метою належної організації роботи з приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту до укриття населення та робочого персоналу у Львові, які продовжують свою діяльність в особливий період, з травня по липень у місті привели в готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту населення від звичайних засобів ураження.

Зокрема, уточнені розрахунки укриття населення та робочого персоналу об’єктів господарювання, які продовжують діяльність в особливий період; працюючих змін чергового персоналу служб, які забезпечують життєдіяльність населення, нетранспортабельних хворих і їх обслуговуючого персоналу медичних закладів у захисних спорудах та найпростіших укриттях. З особовим складом ланок з обслуговування захисних споруд проведені заняття щодо організації заповнення та правильної їх експлуатації. З працівниками навчально-консультаційних пунктів ЛКП проведена робота щодо доведення до населення інформації про порядок дій за сигналами цивільного захисту, а також адреси, маршрути руху, порядок заповнення та правила поведінки у захисних спорудах та найпростіших укриттях.

Для розрахунку укриття у Львові приймається все населення міста, яке, згідно керівних документів, розподіляється на декілька категорій: працююче населення (НПЗ  для підприємств, які продовжують роботу в ОП), яке укривається в захисних спорудах підприємств; непрацююче населення, яке укривається в найпростіших укриттях підземного простору  (підвальні приміщення, підземні переходи, підземні паркінги, тощо).

За результатами підготовки визначені такі показники: підготовлено до укриття захисних споруд – 82%; підготовлено до укриття  найпростіших укриттів(підвальні приміщення) – 92%. Детальнішу інформацію щодо найпростіших укриттів (підвальних приміщень), їх адреси, мешканці міста  можуть отримати у навчально-консультаційних пунктах ЛКП, які їх обслуговують».

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу