У Львівській міськраді запевнили, що підготували 82% захисних споруд

17:54 27 липня 2016 р.

  • 0


Фото: vgolos.com.ua

В управлінняіз питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР повідомили: «Підготовлено до укриття захисних споруд – 82%; підготовлено до укриття найпростіших укриттів(підвальні приміщення) – 92%».

«У місті привели у готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту від звичайних засобів ураження», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«З травня до липня у місті привели в готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту населення від звичайних засобів ураження», – інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

На виконання рішення Ради оборони області, від 19 квітня 2016 року №2 «Щодо приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту» і з метою належної організації роботи з приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту до укриття населення та робочого персоналу у Львові, які продовжують свою діяльність в особливий період, з травня по липень у місті привели в готовність захисні споруди і найпростіші укриття для захисту населення від звичайних засобів ураження.

Зокрема, уточнені розрахунки укриття населення та робочого персоналу об’єктів господарювання, які продовжують діяльність в особливий період; працюючих змін чергового персоналу служб, які забезпечують життєдіяльність населення, нетранспортабельних хворих і їх обслуговуючого персоналу медичних закладів у захисних спорудах та найпростіших укриттях. З особовим складом ланок з обслуговування захисних споруд проведені заняття щодо організації заповнення та правильної їх експлуатації. З працівниками навчально-консультаційних пунктів ЛКП проведена робота щодо доведення до населення інформації про порядок дій за сигналами цивільного захисту, а також адреси, маршрути руху, порядок заповнення та правила поведінки у захисних спорудах та найпростіших укриттях.

Для розрахунку укриття у Львові приймається все населення міста, яке, згідно керівних документів, розподіляється на декілька категорій: працююче населення (НПЗ  для підприємств, які продовжують роботу в ОП), яке укривається в захисних спорудах підприємств; непрацююче населення, яке укривається в найпростіших укриттях підземного простору  (підвальні приміщення, підземні переходи, підземні паркінги, тощо).

За результатами підготовки визначені такі показники: підготовлено до укриття захисних споруд – 82%; підготовлено до укриття  найпростіших укриттів(підвальні приміщення) – 92%. Детальнішу інформацію щодо найпростіших укриттів (підвальних приміщень), їх адреси, мешканці міста  можуть отримати у навчально-консультаційних пунктах ЛКП, які їх обслуговують».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу