У трамваях і тролейбусах у Львові нагадуватимуть про щоденну хвилину мовчання

11:30 2 липня 2022 р.

Фото до новини

Орієнтовно о 9.00 у трамваях і тролейбусах марки «Електрон» на зовнішніх таблах-маршрутизаторах замість номера маршруту та напрямку руху буде висвітлюватися гасло «Герої не вмирають!»

ЛКП «Львівелектротранс» долучиться до щоденного вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Відтепер, орієнтовно о 09.00, у трамваях та тролейбусах марки «Електрон» на зовнішніх таблах-маршрутизаторах замість номера маршруту та напрямку руху буде висвітлюватися гасло «Герої не вмирають!».

«У такий спосіб, перебуваючи щоденно на лінії, ми хочемо, найперше, підтримати тих, хто втратив найрідніших через жорстокі дії агресора, розділити з ними горе та заявити про те, що ми – не забудемо і не пробачимо. А також нагадати іншим, що потрібно пам’ятати тих, хто ціною свого життя тримає для нас небо, а також тих, чиє життя несподівано обірвалося через дії «скаженого» сусіда.

Для нас це не просто флешмоб. На жаль, і у нас є втрати. Із 40 наших воїнів, один загинув під Попасною, один у полоні, одного поранено. Наші працівники також втрачають своїх найрідніших людей, ми співчуваємо їх утраті та підтримуємо усіма способами», - повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, Всеукраїнська хвилина мовчання була запроваджена 16 березня Указом Президента України №143/2022. Вона оголошується щоденно в усіх засобах масової інформації незалежно від форми власності. Її проводять і в закладах освіти та закордонних дипломатичних установах України.

У Городку - День жалоби: попрощалися з Героєм Петром Панасом, батьком 8-ми дітей

В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

Декомунізація у Львові: як звільнити Марсове поле від праху окупантів для пантеону українських героїв

У Львові на польських військових похованнях відкрили скульптури левів, які заберуть на реставрацію

На військовому меморіалі Марсове поле у Львові запалили «70 свічок пам’яті» (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів