У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

17:01 29 листопада 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

«Закінчилось засідання міської комісії ТЕБ і НС, де ми розглядали випадок, що трапився 27 листопада: у Будинку вчених під час проведення події було порушено низку карантинних норм. Ми живемо зараз у «червоній» зоні і «червона» зона має низку вимог. Відповідно, складено ряд протоколів. За результатами заслуханих сьогодні доповідей, комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених у зв’язку з порушенням карантинних вимог. За годину-півтори документ буде підписано та передано на виконання у Будинок вчених», - зазначив Андрій Москаленко.

Посадовець також наголосив, що проводити подібні заходи у День пам'яті жертв Голодоморів – дуже низько. «Ми можемо аналізувати, як цю ситуацію комунікують львів’яни та всі, хто дізнався про це. Я думаю, тут в усіх одна позиція: такі речі не мають права відбуватися в сьогоднішній час», - додав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, 27 листопада, у День пам'яті жертв Голодоморів у львівському Будинку вчених, українські блогери влаштували гучну вечірку.

Поліція у Львові склала протокол на буковинця за організацію масового святкування

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів