Ситуаційний центр онлайн через 1126 камер відеоспостереження моніторить ситуацію на Львівщині

17:16 16 лютого 2022 р.

Фото до новини

Від 14 лютого і до особливого розпорядження правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби, закликав мешканців Львова та області не піддаватись паніці та спільно протистояти загрозам, які виникають в умовах гібридної війни.

Про це повідомив очільник поліції Львівщини, пише Dailylviv.com.

«На Львівщині збільшено кількість патрулів та нарядів поліції для забезпечення публічного порядку. Співробітники Ситуаційного центру в режимі онлайн за допомогою камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» (усього 1126 камер) постійно моніторять ситуацію.

Це ж стосується співробітників усіх інших служб та підрозділів поліції – оперативників, слідчих, вибухотехніків… Під охорону взяті об’єкти критичної інфраструктури.

Також ми здійснюємо взаємообмін з суміжними службами, на яких покладено забезпечення безпеки в регіоні. Наголошу, що у Львові та в області не спостерігається загострення криміногенної ситуації», - розповів Олександр Шляховський.

Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого, депутати Львівської обласної ради зібралися на позачергову сесію для заслуховування інформації щодо стану готовності територіальної оборони Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

У середу перевірятимуть укриття на трьох об'єктах Львівщини

Усе населення Львівської області має сховок у надзвичайній ситуації: хто - де

Підземні переходи, підвали, цоколі будинків: на Львівщині повідомили про систему укриттів

У Львові містян готують до евакуації. Що покласти у тривожну валізу

На Львівщині встановили торік 43 системи оповіщення

Оновлено дві мапи сховищ для мешканців Львова і Львівщини

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів