16 лютого у Львові депутати дадуть теробороні гроші і приміщення

17:09 15 лютого 2022 р.

Фото до новини

Львівська облрада на засіданні сесії заслухає інформацію керівників силових структур та стратегічних підприємств про стан готовності територіальної оборони та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

Завтра, 16 лютого, депутати на позачерговій сесії заслухають інформацію щодо стану готовності територіальної оборони Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

Відповідне рішення прийняла президія Львівської обласної ради сьогодні, 15 лютого.

Для виступу на сесії запросять керівників: 103-ї Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід», головного управління ДСНС України у Львівській області, головного управління національної поліції у Львівській області, управління патрульної поліції у Львівській області, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, Львівського прикордонного загону, Штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України у Львівській області, Представництва Міністерства закордонних справ України у Львові, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

«Маємо поінформувати населення про стан готовності територіальної оборони Львівської області та те, яких буде вжито невідкладно заходів у випадку надзвичайних ситуацій.

Депутати заслухають інформацію від усіх безпекових та силових структур, тих, які відповідають за цивільних захист населення, щоб дати мешканцям області відповідь на ті питання, які їх сьогодні найбільше турбують.

Львівщина не може залишатися осторонь, коли йдеться про безпеку держави та її громадян», - наголосила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Крім того, обласна рада розгляне питання внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина», якими пропонується першочергово виділити 5 млн грн для потреб Сил територіальної оборони Львівщини, і про передачу приміщень в користування органам територіальної оборони Львівської області.

Також на розгляд депутатів пропонуватимуть низку звернень до вищих органів влади, зокрема щодо спрощення процедури закупівель для структур територіальної оборони України.

Наприкінці засідання члени президії визначили дату проведення чергової сесії обласної ради – 1 березня 2022 року.

Нагадаємо, проєкт рішення Про інформацію щодо стану готовності територіальної оборони та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайних ситуацій на території Львівщини був підготовлений та затверджений профільною комісією обласної ради сьогодні. Комісія також схвалила проєкт рішення про виділення для потреб Сил територіальної оборони Львівщини за поданням 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони 5 млн. грн. в рамках обласної програми «Безпечна Львівщина». Перед тим 1 лютого постійна комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань обласної ради доручила Департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації напрацювати нову окрему обласну програму підтримки 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони. З відповідним листом до облдержадміністрації 7 лютого також звернулася голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Перший заступник мера Львова написав заяву про вступ у тероборону

У Львівській області спростять прийом у тероборону

У суботу львів'ян навчатимуть діяти у воєнних умовах

Міський голова Львова Садовий взяв до рук зброю з синами і закликав до цього всіх мерів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів