Поліція наглядатиме за всією Львівщиною через інтегровані відеокамери

18:29 27 квітня 2021 р.

Щоденну інформацію з камер єдиної системи відеоспостереження збиратимуть у штабі Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Для забезпечення автоматизації, централізації збирання і обробки візуальної інформації з використанням сучасних інформаційних технологій Головне управління Національної поліції у Львівській області запровадить інтегровану загальнообласну систему відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечна Львівщина» та розробить положення її функціонування.

Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

Цю новацію передбачили депутати облради сьогодні, 27 квітня, 62 голосами підтримавши внесення змін у Комплексну програму «Безпечна Львівщина» на 2021 - 2025 роки.  

Органи місцевого самоврядування, встановлюючи власні прилади для відеонагляду, мають дотримуватися уніфікованих, визначених фахівцями Нацполіції технічних вимог та обов'язково інтегрувати місцеві камери у загальнообласну систему відеоспостереження та аналітики «Безпечна Львівщина».

«Ми прив'язуємося лише до технічних характеристик. Щоб об'єднати камери на різних територіях, потрібні єдині параметри. Технічні розбіжності між обладнанням можуть спричинити проблеми з комутацією і додаткові видатки», - зазначив голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

Щоденну інформацію з камер збиратимуть у штабі Головного управління Нацполіції.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак звернулася до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександра Шляховського з пропозицією до 1 жовтня систематизувати отриману інформацію про кількість закуплених, встановлених на території області камер та процес приєднання їх до загальної системи.

На Львівщині збільшать кількість камер відеоспостереження, щоб поліція легше розкривала злочини

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

Львів зроблять першим розумним містом в Україні

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу