Що львів'яни спускають в унітаз - Львівводоканал

09:26 11 лютого 2023 р.

Фото до новини

Упродовж січня працівники ЛМКП «Львівводоканал» ліквідували 223 аварійні ситуації на каналізаційній мережі.

Про це інформує пресслужба ЛМР,  пише Dailylviv.com.

Упродовж січня львівські «каналіяжі» - працівники ЛМКП «Львівводоканал», які займаються ліквідацією аварійних ситуацій на каналізаційних мережах, ремонтом колекторів та очищенням каналізаційних колодязів, ліквідували 223 аварійні ситуації на каналізаційній мережі, відремонтували 139 колодязів і замінили 205 м п трубопроводу.

Відтак Львівводоканал нагадує львів’янам, що в унітаз не варто викидати залишки їжі, кавової гущі, поліетиленові пакети, ватні палички, вологі серветки, будівельне сміття тощо, адже це може спричинити проблеми із каналізацією для цілого будинку, а інколи - й цілого мікрорайону.

«Найбільш критичною є ситуація з очищенням каналізаційних колодязів від намулу (384 виїзди упродовж січня) та ліквідацією закорковування (269 випадків).

Щоб уникнути аварійних ситуацій у системі каналізування, проводимо планові промивання каналізаційної мережі. Так, щомісяця заплановано промивання близько 30 адрес. Окрім цього, наші бригади виїжджають на екстрені аварійні промивки, коли фіксуються витоки каналізаційних стоків. Для промивання залучають спеціальну техніку - комбіновану каналопромивну машину «MAN» із функцією випомповування, яка під високим тиском промиває каналізаційну мережу водою і повертає її до належного функціонування», - розповідають у ЛМКП «Львівводоканал».

У Львові в каналізацію кидають взуття, будматеріали і навіть шини

Львівводоканал продаватиме бутильовану питну воду з доставленням. Ціна

У Львові запровадять чотириконтейнерне сортування сміття

ЛМР просить мешканців утилізовувати органіку без пакетів та залишків іншого сміття

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів